Diagnostické vyšetrenie - skenar

savox

boze, ludia, kedy uz prestanete blbnut s takymito volovinami. to je tak, ekonomika statu pada na hubu, ludia stracaju robotu, iluzie a mnohi aj zivot, ale takymto podvodnikom sa stale dari dobre. total postavene na hlavu.

gotexans

aleno, hlupost sa neda zmerat , na to potrebujes psychologa, kup si nieco v lekarni, potom si mozes povedat ze si naivny. ani si nenapisal co ti bolo, aky si mal pociatocny stav a stav po terapiii tak netrep, Ja mam pred sebou prezentaciu ktora hovori jasne o tom co lekari nevedia

aleno!

ta pani zachranila neskutocne vela zivotov....!!!
ako moze niekto taky nezmysel napisat, uplne nelogicky. neskutocne vela - vies co sa pod tym vobec rozumie?
okrem toho mna osobne pani matusova pripravila akurat o peniaze, ale nepomohla mi vobec. ale tak mi treba, bol som blbec, veril som hluposti. ani sa na nu uz nehnevam, ved ma vyliecila z naivity. je to dobra obchodnicka.

gotexans

bububu . ty si kto? a ostatni trtkovia. asi ani neviete po slovensky lebo neviete rozdiel medzi slovom terapia a diagnostika. Tapani zachranila neskutocne vela zivotov. RNG by sa konecne mal odputat od fasistov typu FDA

bububu

joj, toto som viskusal pred niekolkymi rokmi bez absolutneho visledku a zlepsenia len to stalo strasne prachi uz nikdi, nikdi viac bi som taku sprostost nespravil!!!

Jožin

No však prezývky Nelissa, Mia, Kamava - to všetko sú reklamné články majiteľov týchto centier a ešte nejaké Šťastná a pod.
Áno, pokiaľ im tam nosíte tie horibilné sumy peňazí za tú ich terapiu , tak sa tvária milo a prívetivo , ale pokiaľ ich tu niekde tvrdo kritizuje, tak sa nájde nejaká Jessika, ktorá ich vehementne zastáva skoro ihneď po napísaní kritiky. Keby im išlo skutočne o zdravie človeka , tak by nepýtali za diagnostiku a terapiu také horibilné sumy . A Jessika asi pozná všetkých pacientov týchto centier , ktorí sa tam liečili , keď vyvracia fakt, že Kamava nie je majiteľom nejakého takéhoto centra. A teda ešte by ma zaujímala vec, ako si zaevidovala pani majiteľka tohto centra tých 100 eur za diagnostiku vo svojej evidencii a hlavne to 1 eur za minerálku .

sklamanie

Jessika, dúfam, že aj toto je môj posledný príspevok na tému skenar

tá milá pani Ing. bola pre tie vody sama osobne. Mňa vôbec nemuselo zaujímať odkiaľ ich zobrala, prosto doniesla ich, a keď som jej vyplatila 100 eur (bez príjmového dokladu, ešte sa nehanbila za mnou kričať, že jej dlhujem 1 EURO ????????????????

Bolo to nechutné

RNG

Nuz v USA maju lekari na to, vcitane FDA iny nazor
www.quackwatch.org
Ja by som si, ako absolvent elektrotechnickej fakulty a povodne vyskumny pracovnik velmi prial, aby nejake take zariadenia naozaj pracovali a diagnozovali s dostatocnou presnostou. Zialbohu to zatial je len moj sen a trva uz od sestdesiatych rokov minuleho storocia.

Jessika

Dufam,ze pisem posledny prispevok na temu SKENAR,dufam...
Citat:Jessika - píšeš "Zaver-najprv si treba vsetky informacie nreverit(mame Internet!!!),dobre si vsetko prestudovat(aj ohlasy ludi,ktore skutocne absolvovali tuto diagnostiku a liecenie)a az potom si delat zaver..." - práve preto, že som videla v skenari poslednú nádej na moje uzdravenie, som si naštudovala všetko okolo toho a čakala som, že za tie peniaze uvidím aj účinok! Keby to tá hlavná pani, ktorá školí všetky svoje pracovníčky v centrách - BB, KM? ZA, ne-po-sra-la pýtaním 1 eura za dve fľašky obyčajnej vody zatiaľ čo ja som jej dala 100 eur za diagnostiku - podotýkam, nie za liečenie, tak by som tomu aj uverila, teraz už nemám chuť jej dať ďalších 40 či 50 eur za liečenie a mohla by ma liečiť dovtedy, kým by som bola ochotná jej nosiť peniaze - takže ešte raz - bola som priamo pri tej hlavnej Ukrajinke, ktorá to tu celé na Slovensko dotrepala

Vazena "sklamanie"asi ste zabudla napisat,ze to 1€ ste asi musela zaplatit majitelke cajovni kde Vam Dr.Lipkova robila diagnostiku za dve vlase mineralky,ktoru ste si musela zakupit v tom zariadeni kde ste podstupila dg aby Vam mohla nahrat nozodu,ze?Ja som bola v tom centre u pani doktorky Lipkovej,ktora je neskutecne empaticka a verte mi,ze keby ona sem "nedotrepala"skenar a imago tak dnes by nektory ludia by uz tu medzi nami neboli...Takze moj odkaz Vam,vazena "sklamanie"-premarnila ste svoju prilezitost sa uzdravit...Kazdy ma svoj osud...
P.S.Pani Dr.Lipkova je medzinarodne uznavana odbornicka,je psychilog a neskutecne dobry a mily clovek.Velmi pekne jej dakujem za vsetko co pre mna a moju rodinu a znamych urobila.Preto som sa rozhodla,ze tymto sposobom budem sa snazit vyvratit vsetka klamstva na temu
SKENAR,IMAGO A DR.LIPKOVA