Diagnostické vyšetrenie - skenar

gabinka43210

ja som bola v Skenare v KNM, neskutocne vela penazi a nic, je to cisty oblbovak....chory sa aj slamky chyta...niekto len vymyslel dalsi sposob, ako vytahovat z ludi peniaze.
Nic vam to nepomoze, este vam to moze uskodit tak ako mne...tie cinske prostriedky mi sposobili neskutocnu alergicku reakciu(lebo su tam primiesane rozne exoticke prisady)...a pol roka som nemohla lezala v horuckach, opuchnuta, s tazkymi zapalmi.
Skenar nikdy viac!!!

muc

a nelissa sa nevola nahodou Janka? :))
reklama jak byk na centrum, kde pracuju so zdravim ludia bez zdravotnickeho vzdelania...

nelissa

Ahojte. Nasla som tuto temu a som tomu rada. Aj ja mam len pozitivne skusenosti so skenarom. Viete o tom, ze taketo centrum je aj v Banskej Bystrici? Mna strasne bolel chrbat a uz som nevedela, co s tym. V praci potrebujem byt fit, dnes sa musite obracat, nie marodit. Hladala som rozne info a narazila som na letacik. Skenar v BB vedie taka mlada malicka kocka, no najprv som neverila, ze tomu rozumie,ale nemala som na vyber, tak som to skusila. Chodila som na skenar a bolesti chrbta su uz za mnou. Teraz skusam zbavit sa jazvy, co mam po ockovani,skusame s nou vselico. Je mila a velmi ochotna pomoct. Clovek ma pocit, ze stretol anjela, vazne:-)Dufam, ze mozem, napisem sem jej cislo, ak ste odtial a mate problemy, zavolajte tam. Vola sa Janka. 0907 023 122

kamava

Skuste Skenar Zilina a budete milo prekvapeni.Vedie to tam uzasna pani
s manzelom,ludia ktori sa snazia pomoct vsetkym.To sa dnes uz nevidi,klobuk dolu.Pisem z vlastnej skusenosti.Mam 8 roc.dceru,ktora mi chradla pred ocami,pol roka sme poriadne nespali ,v kuse ju bolela hlava ,bolo jej stale zle,chudla,stale unavena,tmave kruhy pod ocami boli sme na vsetkych moznych vysetreniach,vsetky boli negativne.Akurat nam odporucili psychologa mne i jej.Dieta dalej chradlo ,malo bodavu bolest v celom tele .Nahodou som sa dozvedela o Skenare.Vsetko som si o nom precitala a ako kazda matka ktora lubi svoje dieta ,hladala som pomoc i tu.Nasli jej v zaludku v tenkom a v hrubom creve 4 druhy nebezpecnych bakterii,velky nedostatok zeleza,vapnika.Po 2.dni pitia nozodov prislo silne zhorsenie stavu,na co sme boli vopred upozorneni.Trvalo to 1.5dna.Po tyzdni sme sa konecne vyspali,prestali krce,nebolo jej zle,proste uzasna zmena.Po doplneni vapnika,zeleza a ostatnych vitaminov,ktore obsahuje tzv.detsky vapnik,moja dcera ma ruzove licka, beha ako kazde zdrave dieta.Ked si pomyslim,co by z nas bolo,keby som nenasla telefon na pani Turcanovu zo Skenaru v Ziline,tak mi je zle.Nerobim nikomu reklamu,pisem vlastnu skusenost.Skenar sme postupne navstivili i ja a manzel a obe nase starsie dcery,ktore vyliecila z dlhodobych zdravotnych problemov,ktore lekari sice liecili ale bohuzial,neuspesne.Este musim povedat ze to stoji peniaze,ale ked si spocitam co som zaplatila za vitaminy a rozne potravinove doplnky vsetkym dceram dovtedy a vysledok ziadny,to co sme zaplatili tu a stav sa do tyzdna zlepsil,tak je to neporovnatelne.Este chcem povedat ze tie doplnky ktore odporucaju na Skenare si sice mozete kupit inde,ved oni vas nenutia kupit si ich u nich,to je na kazdom z vas,ale najhodnotnejsie je to vysetrenie,ktore pomocou nozodov stimuluje organizmus na nastartovanie detoxikacie a samoregeneracie a to presne na mieru toho cloveka a jaho konkretnych zdravotnych problemov.Tak som to aspon pochopila a tak to fungovalo u nas.Som nesmierne vdacna a uz sa nebojim ,ze nebudem vediet kam sa obratit ak by sa znova ocitli v takej situacii.

elina

mia, no lebo je prilis draha a za tu cenu teda ocakavam aspon nejaku tu konkretnu informaciu a nie tajnosti a odpovede v hadankach na recepcii typu, ze musim prist zaplatit a vykusat a robia okolo toho tajnosti a je to schovane a tie pripravky vobec nie su jak z velkoobchodu kde su o tretinu minimalne lacnejsie, viem to, lebo ich aj ja kupujem. mimochodom, priamo sa kupit nedaju, tak nevrav nic, ale cez cloveka co s tym robi ano, a i tak to mam lacnejsie nez v scenari. no a mne teda diagnozu absolutne nestanovili a myslim ze cysta 7 cm je dost velka, tak ja neviem. ale vyskusajte, kludne. ak by som bola bohata, tiez tam chodim radsej ako k doktorom, zial je to az prilis drahe, nedostupne sirokej verejnosti. myslim ze ta cena je ozaj predrazena. ved ten program uz museli x-krat preplatit. a ta diagnostika trva ozaj chvilku, ziadnu hodinu, sak vyskusajte

mia

Hm,hm su to dost cudne prispevki...Ja som tam tiez bola a napriek tomu,ze som nepovedala diagnozu,respektive ziadne problemy co mam,tak mi ten pristroj nasiel vsetko co som mala v minulosti a mam v sucasnej dobe!!!!.Aj ja som dostala tu vodicku "nozod" a tu cinsku medicinu(predavaju ju za normalnu cenu ako velkoobchod na Prievozskej,zistila som to!) a po dvoch tyzdnoch som sa citila naozaj super.Pokracovala som dalej a nenechala som som odradit.Vysledok po 4 tyzdnoch "nozodoch"-citim sa naozaj velmi dobre(mala som "tie skryte bakterie v mocovych cestach",ktore mi klasicka medicina nevediela odchalit v priebehu dvoch rokov-mala som neustale bolesti v podbrusku a chrbtici).Kazdy ma liecil na chrbticu a uplne zbytocne som podstupila gastroskopiu!!!,ktora je velmi neprijemna.) Dnes,po 2 mesiacoch(v skenari som bola 4x na nozodoch a chvala bohu aj lekarke zo skenaru som dnes fit.)Preco nadavame na to co nepozname,preco berieme ludom nadej na uzdravenie?Som stastna,ze som absolvovala tu liecbu v skenari a doporucujem ju vsetkym ludom,ktore maju problemy a nevedia co s tym!!!!Naozaj to funguje,precitala som si vsetko o tejto metode na nete a dnes viem,ze ked budem mat zdravotny problem tak pojdem len tam.Pomohli mne aj mojim znamym,rodine,kazdemu kdo tam bol sa ulavilo!!!!Preco nadavame na tuto metodu?Pretoze ju nepozname?Pre to, ze nevieme to pochopit?Preto,ze neverime?Ale ked nam sa ulavi tak vieme,ze to funguje?!

elin

hm, tiez som o tom pocula, ale ked som tam volala, ai bola osobne sa informovat, nikdy mi nic nejak konkretne nechceli povedat, tak som si pripadala, akobysom bola ja blba a nerozumela....za tie peniaze.ale citala som prispevky od ludi, co im to pomaha, tak neviem

jaeny

mne sa to tiež zdálo byť nejaké divné,ved keby to bolo také SUPER určite by o tom vedeli lekári ale ked som sa pýtala nikto nič nevedel,dakujem,to radšej vyskúšam liečbu podla farieb

nuz

bola som asi rok a pol dozadu. veeeela penazi. nic konkretne mi nepovedali, ponuknu nozod-nabita cista voda a treba si kupit drahe cinske pripravky-caj antilipidovy, biokalcium, cordyceps a podobne, co je sice dobre, ale da sa to i bez tej ich diagnostiky zohnat a lacnejsie, a usetris aj 6 litrov. uz by som tam za tie peniaze asi nesla. mne teda moj problem nezistili-o tyzden nato som sla na sono a mala som veelku cystu..takze asi tak. neviem ale nepatri to k certifikovanym zdravotnickym zariadeniam, ani poistovna to nehradi. ale vyskusaj, mozno budes mat inu skusenost. zas dakomu to mozno ozaj pomoze.daj vediet..........aj mna by zaujimali nazory ostatnych/ale nie niekoho, kto si tu xce takto spravit reklamu!!/