Diagnostické vyšetrenie - skenar

Jessika

Dodatok-asi ste mala na mysli MUDr.Machackovu,ze?Tak to bola moja prva lekarka,ktora mi naozaj pomohla,ale zial,nenechala mi urobit glykemicky test...Mozno,ze by na to prisla,ale ma len Oberon a nie Imago...

Jessika

"moja kolegyna u machackovej v bratislave na scenari nechala cely majetok a chrbtica ju boli nadalej, vobec jej to nepomohlo a to ju vraj machackova presviedcala, ze ona pomoze vzdy kazdemu s chorou chrbticou. a ked to potom nevyslo, tak jej povedala, ze to sa jej este nestalo. a neskor sme zistili, ze take "to sa mi este nestalo" hovori pravidelne vzdy novym a novym sklamanym pacientom"
Preco klamete?Urcite mala zmeny,urcite ju chrbtica neboli az tak strasne ako pred tym,ze?Ale na to aby sa bolest odstranila UPLNE potrebuje viac navstev.Preco?Preto, ze asi ma degenerativne zmeny alebo pricina je uplne ina...Na to aby sa zistila pricina bolesti chrbtice potrebuje podstupit IMAGO diagnostiku,ktora jej ukaze CO JE PRICINOU BOLESTI.Hovorim z vlastnej zkusenosti a preto tak vehementne sa zastavam ak IMAGO DIAGNOSTIKY TAK AJ SKENAR TERAPII.Mne to velmi pomohlo,zistilo sa,ze mam problemy s cukrom a preto mam bolesti v chrbtici.Divne,ze?Aj ja som tomu neverila az ked mi zjistili,ze mam diabetes 2 stupne,cukor som mala vyse 10(norma je 6)a nevedela som o tom!Dnes dodrzujem dietu,chodim na skenar terapiu(ale novym skenar pristrojom,ktory funguje na DNA bunkovej urovni-nastoluje povodne metabolicke procesy v organizme)a citim sa naozaj dobre..Konecne!Neberte to ako reklamu(zamerne som nepouzila ziadny nazov centra ani odbornika)uvazujte logicky a vyhladajte si na nete vsetky PRAVDIVE info o tomto sposobe liecenia a nedajte sa ovplyvnit hlupymi alebo diletantskymi uvahami negativnych ludi,ktore chcu mat za svoje peniaze vysledok liecenia OKAMZITE.Zazraky na pockanie alebo do 3 dni existuju len v pohadkach,ale nie v zivote chorych ludi...

Jessika

"kamava - všetko si odpísala doslovne ako je to napísané na stránke Imago skenar, mám podozrenie, že Ty si tá liečiteľka, ktorá si robí reklamu"
Totalny nezmysel,Kamava je pacientka zo Ziliny,ktora navstevovala Zilinske centrum kde sa dockala pomoci jejim dvom dceram.
Ludia,preco vytvarate nezmysly a klamete?Vsak mate zaujem o pomoc v tazkych zdravotnych situaciach tak preco vymyslate nezmysly mesto toho aby ste hladali ucinnu pomoc?"Kamavu" poznam a je mi luto,ze ste zneuzily jeji meno.Nehanbite sa?

doubledog

ja chodim na vysetrenia podobnym pristrojom (ale do ineho centra) a zatial som bol vzdy velmi spokojny, diagnostika bola vzdy presna.

sklamanie

kamava - všetko si odpísala doslovne ako je to napísané na stránke Imago skenar, mám podozrenie, že Ty si tá liečiteľka, ktorá si robí reklamu

sklamanie

Jessika - píšeš "Zaver-najprv si treba vsetky informacie nreverit(mame Internet!!!),dobre si vsetko prestudovat(aj ohlasy ludi,ktore skutocne absolvovali tuto diagnostiku a liecenie)a az potom si delat zaver..." - práve preto, že som videla v skenari poslednú nádej na moje uzdravenie, som si naštudovala všetko okolo toho a čakala som, že za tie peniaze uvidím aj účinok! Keby to tá hlavná pani, ktorá školí všetky svoje pracovníčky v centrách - BB, KM? ZA, ne-po-sra-la pýtaním 1 eura za dve fľašky obyčajnej vody zatiaľ čo ja som jej dala 100 eur za diagnostiku - podotýkam, nie za liečenie, tak by som tomu aj uverila, teraz už nemám chuť jej dať ďalších 40 či 50 eur za liečenie a mohla by ma liečiť dovtedy, kým by som bola ochotná jej nosiť peniaze - takže ešte raz - bola som priamo pri tej hlavnej Ukrajinke, ktorá to tu celé na Slovensko dotrepala

Jozefínka

moja kolegyna u machackovej v bratislave na scenari nechala cely majetok a chrbtica ju boli nadalej, vobec jej to nepomohlo a to ju vraj machackova presviedcala, ze ona pomoze vzdy kazdemu s chorou chrbticou. a ked to potom nevyslo, tak jej povedala, ze to sa jej este nestalo. a neskor sme zistili, ze take "to sa mi este nestalo" hovori pravidelne vzdy novym a novym sklamanym pacientom.

tpch1

Tym, ze je SR jedina krajina, kde je registrovane Polyoxidonium, by som sa velmi nechvalila. Lebo to naznacuje, ze inde nesplnil nutne podmienky k registracii.

Jessika

"uz by bolo nacase, aby si ludia uvedomili, ze ziadne zazracne pristroje nemozu byt v rukach sukromnych sarlatanov"
Kazdy by sa mal sam presvedcit o sposobilosti odbornika,ktory vykonava akukolviek diagnosticku cinnost na pristrojoch-vyzadujte certifikat o odbornosti a sposobilosti.V pripade Imago dg a skenar terapii KAZDY odbornik musi mat certifikat,ktory vydava vyrobca alebo skolitel.V opacnom pripade ide naozaj o sarlatanov...