citim sa ako najvacsia hlupana

Príspevok v téme: citim sa ako najvacsia hlupana
sewie

opat som zbabrala diplomovku.studujem v holandsku a v septembri som prvy raz odovzdala-zamietli mi obhajobu s tym ze hkavny dovod bola nedostatocna anglictina-zle odborne vyjradrovanie.odovzdala som znova pred par tyzdnami uz opravene a zrazu mi povedai ze cele je to hrozne!skoro vsetcik spoluziaci spravili a ja sa citim ako posledna hlupana...este aj ked to otec zisti tak ma nakope do zadku a bude strasne sklamany...citim sa priserne-neviem co mam so sebou robit...asi som hlupa a nie inteligentna ako som si vzdy rada myslela!!!

sewie

Maomam, takze kvoli tej blbej situacii s roznymi porotcami to dali znova prehodnotit dalsej porotkyni...ak to aj ta zamietne, dalsia sanca je az v auguste....oh vsetci svati budte pri mne!

KolaceNejem

Urobim ti poriadok v hlave za teba.

1) Napisal som, ze je hlupa, pretoze neurobila diplomovku.

2) Odpisala si

"Ty budeš určite zakomplexovaný človek, ktorý v reálnom živote nič nedokázal, nikto si ta nevšíma, trpíš nedostatkom pozornosti, a tak sa snažíš svoje pocity menejcennosti a komplexy vybiť tu, na fóre. Posudzuješ múdrosť a hlúposť ľudí, ktorých nepoznáš na základe jedného príspevku. To nie je múdre, ale hlúpe. Inteligentný človek ako ty, by to mal vedieť. :-) Svojimi príspevkami si sa nevedomky zhodil sám, a tým si ukázal aj svoju "inteligenciu"."

=> nepoprela si moje "je hlupa,pretoze neurobila diplomovku"

3) Odpisal som ti, ze dristas

4) Odpisala si, ze so mnou lomcuju nervy.

5) Citoval som tvoj prispevok, kde ma oznacujes ako zakomplexovaneho chudaka.

6) Odpisala si mi, ze o mojej 'inteligencii' sa uz vsetci presvedcili + ze som slaboduchy.

Takze ako je to s tymi nervami? + uz mi konecne dokaz, ze je mudra, pretoze neurobila diplomovku

sewie

Kakao, ale to som ja vobec nepovedala:) ja som len povedala ze prva porota mala uplne iny nazor ako ta druha a ze ta jedna porotkyna ma neznasa...netvrdila som ze moja diplomovka je uzasna ani nic, ale prvej porote sa pacila a druhej nie-co je dost zle v ramci tej istej skoly a fakulty
a mas pravdu, naschval som si zlomila nohu a nasla dve prace lebo inak mi to prislo az prilis lahke....i ked mozno mam dve prace preto ze mam rada strechu nad hlavou a jedlo?:D
:DDDD silou mocou sa snazis zo mna urobit hlupanu co sa vyhovara na cely svet, ale len zle citas moje prispevky:) nevadiiii logika zjavne nie je vrodena kazdemu:)

Aja02

KolaceNejem: Ja viem. Najlepší argument je hneď útok. To je v pohode. :) Potrebujeme aj slaboduchých ľudí. O tvojej "vysokej" inteligencií sme sa už všetci presvedčili.
PS: Tvoju nervozitu cítiť až sem. Pekne sa upokoj. Stres nie je zdravý. :)

KolaceNejem

no lol, niekto si zaregistroval moj nick

Aja02, netvor si tu nejaky kvazi intelektualny stit s citatom Konfucia.

Toto si napisala
"Ty budeš určite zakomplexovaný človek, ktorý v reálnom živote nič nedokázal, nikto si ta nevšíma, trpíš nedostatkom pozornosti, a tak sa snažíš svoje pocity menejcennosti a komplexy vybiť tu, na fóre. "

A ty pochybujes o mojej nervovej stabilite? :D

KakaoNepijem

aha, takze si mala diplomovku s ktorou by si si zasluzila nobelovku, lenze prisla zla,zla,zla porota.. LOL

dokonca SA ti aj noha polame, ked potrebujes pisat diplomovku, musis tazko driet v 2 pracach

ach, keby sme tak mali rozum... to by sa nam zilo, ze?

Aja02

KakaoNepijem: Nervičky s tebou lomcujú? Vidíš, aký je to pocit, keď ta niekto hodnotí na základe jedného príspevku? Je to skvelé, že? Ako povedal známy filozof Konfucius: ,,Nerob iným to, čo nechceš, aby oni robili tebe."

sewie

a pre tych co boli zvedavi, studujem Imagineering- business innovation from experience prospective:) nieco ako velmi kreativny pristup k obchodnym strategiam:)

sewie

dakujem velmi pekne vsetkym na prispevky...
Kakao-ty si soumen, musim priznat ze po tom co som vcera plakala ako male decko si ma paradne rozosmial/a
takze aby som reagovala aj ja...nepytala som sa na to ci som hlupa:) to skutocne nemoze nikto posudit na zaklade jedneho prispevku(teda vo vacsine pripadov nie) a co sa jedna toho ci som sa poucila alebo nie...v septembri som odovzdala diplomovku-nepripustili ma k obhajobe vraj ze nemam dobru anglicku gramatiku a je tazko rozumiet mojim vetam a nie su uplne akademicke a bolo mi povedane ze ak to napravim, tak prejdem bez problemov!takze dala som to opravit -gramatika bola korektna ked som to druhy krat odovzdala, ale zmenila sa mi porota a novi clenovia poroty sa rozhodli ze sa im to nepaci celkovo...moj vyskum, vysledok atd atd....proste ina porota-iny nazor, co by na jednej a tej istej skole nemalo byt pripustne-teda aspon nie v takej miere....FYI-hlavnou clenkou poroty bola ucitelka ktora neznasa takmer vsetkych studentov a hlavne mna lebo som ju na zaciatku roka opravila ze Slovensko nema more, ze si nas asi myli so Slovinskom...od toho momentu mi nikdy nepovedala nic pekne!....
mimochodom este k tym okolnostiam-ked som prvy raz pisala diplomovku mala som zlomenu nohu, chodit do kniznice bola fakt zabava,a ano-musim popri tom robit-mam dve prace a zvycajne robim v noci a domov pridem obcas o 8 rano.
dik Kakao, tvoja "bozia logika" ma uistila ze na svete su 100% hlupejsi ludia ako ja, a nic si z toho nerobia!:) dakujem!