citim sa ako najvacsia hlupana

Príspevok v téme: citim sa ako najvacsia hlupana
sewie

opat som zbabrala diplomovku.studujem v holandsku a v septembri som prvy raz odovzdala-zamietli mi obhajobu s tym ze hkavny dovod bola nedostatocna anglictina-zle odborne vyjradrovanie.odovzdala som znova pred par tyzdnami uz opravene a zrazu mi povedai ze cele je to hrozne!skoro vsetcik spoluziaci spravili a ja sa citim ako posledna hlupana...este aj ked to otec zisti tak ma nakope do zadku a bude strasne sklamany...citim sa priserne-neviem co mam so sebou robit...asi som hlupa a nie inteligentna ako som si vzdy rada myslela!!!

Marina838

Sewie, a ako teraz? Mas este jeden termin? Urcite to len tak nenechaj a bojuj! Mas tam aj nejakeho skolitela? Urcite to nevzdaj.
Casom sa na to budes pozerat ako na dobru skusenost. Ponadavat na seba si trosku mozes, ale hlavne hladaj riesenia co dalej. ;) good luck! :)

smajliQa

sewie

vobec nie si hlupa...
ja som mala podobny problem v skole, nebudem hovorit o co islo,,, viac nas neurobilo jednu skusku, tak sme niekolkí isli na druhu, po druhej skuske mali vsetci hotovo, len ja som nespravila.. tak som isla tretí krat s tym ze ved uz mi to daju, ked som posledna. no ja som to nedala ani na tretí krat, citila som sa ulne trapne, ani nie kvoli sebe a kvoli spoluziakom, ale kvoli tomu, ze zas dojdem domov, a ze zas poviem otcovi ze aaaano zase som to neurobila.... boze,, a este ked na kazdu tu jednu skusku mi davali peniaze,,, bola som sklamana sama zo seba,, katastrofa!!!!

hlavu hore,,,,, to zvladnes,,, kolko ludi by menilo s tebou, niektorí sa ani na skolu nedostanu,,, vies???pojde ti nieco ine!!!!! verim tomu!!!!!!!!!!!