mam stale chut na sex priatel nie

Príspevok v téme: mam stale chut na sex priatel nie
petka678

mam problem,ludia...mam stale chut na sex,kazdy den aj dvakrat za den,sme spolu 5rokov,u mna sa nic nezmenilo,s nim je to horsie,ja vecer cakam ze ,,,,,a on ma pobozka na dobru noc a ja mam priserne nervy,ale nedam to na sebe samozrejme znat...milenku nema urcite,ked niesme v praci ,cas travime spolu,nemam pocit ze by sa ma prejedol,aale uz nejako boci a ide radsej spat.ma 36 rokov,ja 30.stale mi hovori ze som ta naj zena aku kedy mal,ako ma lubi,no ale co sa tyka sexu to ide dole vodou..

samorast

petka ti píšem zase ked maš chut na sex vyspi sa so mnou ja tiež stale mam nan chut myslím to važne či už ta zrazu chut prešla?

zuzi74

neuraza ale lezie to na nervy....Genesis to velmi dobre vystihol. Ja tu averziu na sex uz mam a je to hrozny problem vo vztahu.
Ja by som si naopak priala byt petkou:-(

samorast

Maros praveže niesom žiaden typ pre ženy viem to ale ženam by malo ist o dobre srdce muža a nie jeho vizaž a tučne konto. Ony sa tiež uražaju ked chceme len štihle modelky tak nech aj ony sa spavaju pri vybere chlapa k nam tak aby nemuseli byt prekvapene ked im to rovnakou mincou oplacame

samorast

petka vidiš ja som pre vaslen otravny nadržanec nepovedia mi to lebo ich ani o sex neprosim ale viem že ake mate nazory na nas mužov že myslíme len rozkorokom že nam ide len o sex a že sme uchylne nadržane prasce takže preto ja ani radšej vas neoslovujem a nehladam od vas ani sex nepotrebujem aby ste moje sebavedomie zrazili na nulu, vidíš navrho losm ti sex bud so mvam na smiech ale s ačudujete že nemam milenku ale nijaka nou nechete byt to je ten začarovany kruh alebo ste štastne zadane sa vyhovorite lepšiemako povedat odpal neotravuj ty nadržanec niesi moj typ ale ja viem že si to myslíte

samorast

petka678 vyspi sa so mnou a maš po probleme ja som nadržany ty si nadržana zabijeme dve muchy jednou ranou ty vyriešiš svoj problem ja tiež ja ti nidky nepoviem nie slubujem mam na to chut stale