mam stale chut na sex priatel nie

Príspevok v téme: mam stale chut na sex priatel nie
petka678

mam problem,ludia...mam stale chut na sex,kazdy den aj dvakrat za den,sme spolu 5rokov,u mna sa nic nezmenilo,s nim je to horsie,ja vecer cakam ze ,,,,,a on ma pobozka na dobru noc a ja mam priserne nervy,ale nedam to na sebe samozrejme znat...milenku nema urcite,ked niesme v praci ,cas travime spolu,nemam pocit ze by sa ma prejedol,aale uz nejako boci a ide radsej spat.ma 36 rokov,ja 30.stale mi hovori ze som ta naj zena aku kedy mal,ako ma lubi,no ale co sa tyka sexu to ide dole vodou..

petka678

ja nerobim nic zle...mam rada milovanie...sex...pisete mi tu ak keby som bola vrahyna,alebo ho znasilnovala...ja som si vedoma ze to prehanam,,,pojdem k psychosovi...ale aj tak vas mam rada:)dakujem za nazory:)

petka678

No lidicky tak dakujem,ale rozchod nehrozi,na to sa velmi lubime,ja viem ze som na vine ja,ja ho stale otravujem,skusim sa krotit,ale vzdy ked mi povie ze ide spat hryziem vankus....take mam nervicky...ale nie budem sa krotit a vibrator nehrozi,to je blbost ja potrebujem moju lasku:)))ach jaaaaj ktovie co ma dnes caka:)

Genesis

devilka

pokial mas potrebu sa milovat dva krat denne kazdy den tak ano si nymfa

je ale pravda ze na zaciatku vztahu prve mesiace je to este v norme ale pokial ta potreba casom neustupi tak to uz normalne neni a budes s tym mat vo vztahoch velke problemy

tpch

petka, nejako sa krot, studena sprcha a podobne, inac pred tebou ujde, vsak mu nedas dychat, chudakovi. Kup si vibrator a pretahuj ten.

Genesis

chudak chlap :) ... bohuzial si nymfomanka a tie su sice super milenky ale ako partnerky do zivota su nanic ... skor ci neskor ta tvoja tuzba po sexe kazdy vztah zabije to je proste prax

ziadny chlap ti z dlhodobeho hladiska nebude stihat a napokon ak by pri tebe chces naozaj silou mocou ostat tak mu akurat hrozi ze sa mu sex sprotivi tak ze dostane az averziu.

takze moja predpoved vasho vztahu je ze uz dlho trvat nebude. Bohuzial som realista

devilka

V jeho veku to celkom chapem, sex ide mierne do uzadia. Ale co mam povedat ja? 23 rocna, priatel tak isto a jemu sa tolko raz nechce, az to je neuveritelne. Ma vzdy milion vyhovoriek, najradsej mam tu, ze on sa musi pri tom namakat ako kon :D Ano, je pravda, ze vie vydrzat velmi dlho, ale jeho apetit do sexu je omnoho mensi nez ten moj...a niekedy ma to prosto mrzi...