mam stale chut na sex priatel nie

Príspevok v téme: mam stale chut na sex priatel nie
petka678

mam problem,ludia...mam stale chut na sex,kazdy den aj dvakrat za den,sme spolu 5rokov,u mna sa nic nezmenilo,s nim je to horsie,ja vecer cakam ze ,,,,,a on ma pobozka na dobru noc a ja mam priserne nervy,ale nedam to na sebe samozrejme znat...milenku nema urcite,ked niesme v praci ,cas travime spolu,nemam pocit ze by sa ma prejedol,aale uz nejako boci a ide radsej spat.ma 36 rokov,ja 30.stale mi hovori ze som ta naj zena aku kedy mal,ako ma lubi,no ale co sa tyka sexu to ide dole vodou..

samorast

Maros ženam ani nejde o krasu muža ako o jeho vyšku konta nenadarmo sa hovorí že ked je malo penazí je aj ten najvačší krasavec pre ženu neatraktívny kvasimodo

samorast

Ja mam zase velku chut na sex mam 34 rokov a stale som nadržany ale nijaka žena ma nechce som rok a pol sam v nedobrovolnom celibate. Nemožem si najist nieže frajerku ale ani občastnu milenku na sex a platit na privaty tažke peniaze nemienim. Viem že ženy priam uraža ak je muž sexualne žhavy tak mi poradte niečo na utlmenie sexulanej chute chcem radšej byt impotent čo mam robit?

petka678

Genesis dakujem.....rozumies mi.... ale ja a vibrator,to si neviem ani predstavit,,,mna to neuspokoji,,,viem to raz to na mna vytiahol moj byvaly a nedopadlo to dobre...potrebovala by som nejake tabletky,byt mu neverna...to nepripada do uvahy-milujem ho a jednoducho sa budem musiet liecit...zacnem od dnes,pojdem pekne kazdy vecer spat...od dnes bude odvykacka:)))ale dakujem za rady...vazim si to velmi pekne dakujem:)

Genesis

petka678

su lieky na tlmenie sexualneho apetitu .. napr SSRI antidepresiva ... ale lekar ti ich nepredpise na tento ucel

vravim kup si vybrator a skus nahovorit priatela nech sa s tebou aspon hra ak nebude chciet tak sa hraj sama

hlavne ho nenut lebo ak ziska averziu je koniec uz to nikdy nedate spet

vies nie je nic horsie ako ked sa pre neho stane sex povinnostou.

petka678

GENESIS dakujem za nazor a skusenosti a poviem ti ...nahnal si mi strach...neexistuju nejake lieky,co by ma ztlmili???

Genesis

petka678

dal som sice 90 percent ale velmi rad sa budem mylit. Rad by som napisal nieco optimisticke ale bohuzial optimizmus je mi cudzi mam zmysel pre realitu. Ale drzim vam palce.

Genesis

petka678

bohuzial davam vam 90 percent ze sa rozidete. Jedine moznosti su milenec alebo vibrator. Vibrator si zavrhla :)

to ze tam davam smiliky neznamena ze si z toho robim srandu. Jedna sa o vaznu temu a mam s nou bohate skusenosti riesil som to kedysi aj ja. mal som v zivote dve nymfy poviem vam je to peklo. Taktiez to riesili moji dvaja kamarati co mali tie nymfy po mne. Pamatam si ako mi ich zavideli a neverili ze nymfa nie je na vztah. Nedali si povedat. Takze sme vsetci traja hladali riesenia ako to urobit aby sme vztah udrzali a aby fungoval. behali sme po forach dokonca sexuologoch. Ten odporucil vibrator a oral a ruky ze ina moznost tam neni.

Jeden kamos tu nymfu tak lubil ze jej dovolil spavat so svojimi kamaratmi len aby bola spokojna. No proste bolo to chore.