Eroticke pomôcky a hry

Zolo598

Erotické pomôcky sú určite veľmy dobrým spôsobom ako ozvláštniť vzťah. Taký dobrý análny kolík vie ženu poriadne rozpáliť :-D a dokonca aj zvyšuje orgazmus. Pozri si nejaké sexhopy a kúp si análny kolík. Fakt odporúčam. Ak chceš ušetriť tak pozri zľavy na najlepšie sex-shopy tu: tabletky-na-erekciu.sk

sonicka_s

v dnešnej dobe je to uplne bežne. Sama mam doma par intimnych hračiek. Kupujem si ich na superlove a som spokojna. Použovam ich ako sama, alebo spolu s priatelom . Je to krasne sprestrenie intimneho života

Kyno

S priateľom teraz fičíme na tejto hre loveee.app
Je to super hra aby nebola nuda v posteli a je jednoduchá tak baví aj mna aj priateľa.

Jovanka

nie su navykove...su uzasne a sexualny zivot len zlepsuju...teda aspon ten nas teraz ficime na tetsovani hraciek z patdesiatich odtienov ake mali anastacia a christian pri hrách :D máme ich verziu zo superlove a su fakt senzačné

Veva909

No ja som vyskúšala s partnerom už viac druhov pomôcok, hlavne využiteľné pri sexe vo dvojici, krúžky, návleky a podobne, ale nič ma nejak extra neoslovilo. Preto hľadám nejaké recenzie, odporúčania co je fakt dobré. Zaujímavé recenzie a ponuku som našla na www.eroticke.sk, ale hľadám aj recenzie priamo od ľudí, čo naozaj funguje a nie sú to vyhodené peniaze.