Eroticke pomôcky a hry

xxxy

ja som mu však vravela aby kúpil radšej niečo iné, čím by mi už on urobil dobre. napr. mini vibrátor, alebo čo. Vedela som, ako toto dopadne. :(

M 25

ten môj zbožnuje vibráciu, lebo aj jemu to robí slastné pocity :D
ktovie, čo má ten tvoj proti .. ale sa ti nečudujem, že si sa nas*ala.. ale aspon má chuť to skúšať, nie každému hračky vyhovujú..

xxxy

akurát včera došla ku nám jedna takáto pomôcka. Pred tým sme skúsil vibračný krúžok, ale využila som ho nakoniec len sama, pretože priateľovi vadilo, že vibruje :/..... Včera to chcel vyskúšať s tou novou vecičkou (krúžok na penis a hore a dole je gulička do ktorej sa dáva baterka na vibráciu), stálo ho to 28,- €, a jemu zase vadilo, že to vibruje. Taká som bola nas*atá, že som mu povedala, že na dnes to asi zabalíme. A se*ie ma to až doteraz! Neviem ako iní muži, ale ten môj je s pomôckami úplne nemožný a mám z toho iba nervy. :/

M 25

s priatelom na sex nemáme vela možností a tak max 3x do týždna, je stále preč ..

ja dokážem dosiahnuť len klitoriálny orgazmus,tak mám práve na to vrčiace hračky a počas milovania, či pred, či po sa hráme :)

AdamKrt

Ako pisal WRECK, kamasutra je milostne umenie, ale Kamasutra je aj v prevedeni stolnej kockovej hry. Sam som ju tiez kupil pred par rokmi a je to celkom dobra svanda :)

www.netradicne-darceky.sk

Ollla

Čo si pipi,
Ak nemáš chlapa,tak dobrý vibrátor Ťa spraví super. ten môj ma najskôr robí ale 4 min vibrátorom a na klitoris mi dá vibračné vajíčko,ktoré kombinuje s vylyzovaním a potom do mňa zasunie svojho macka a až dokonca vo mne jazdí ako blázon! Máme oba orgazmus,je to super,pomôcky ako predohra...ja som vtedy hotová a šaliem,naposledy som ho uhryzla v extazii na penis,keď som ho ešte sala...tak že ok!!!