Meizitang.....na chudnutie

maria4653

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 12kg

brunca1

Ahojte, ja som schudla za 2 mesiace 10 kg, sportujem pravidelne, takze nic naviac a stravu som mierne upravila , t.j. maso a zelenina , bez príloh. Nemala som vysoku nadvahu , tak to islo pomaly ale zretelne.

Dievcata, potrebujem 2 balenia pre nevestu, ak by bolo mozne z Kosic , aby som pre nich prisla. dakujem
Tatiana

dzejny22

Dievčatá, švagriná mi bude znovu posielať pár balení tabletiek pre kamošky, tak ak by ste niektorá tiež chceli napíšte mi na mail: janka.kopcakova@gmail.com

KK8

Dievcata, nerada vstupujem do vasich hadok a sporov, ani ich necitam lebo by ma zaujimalo nieco o tejto teme.. Chcela som sa spytat ci sa u niektorej, ktora ste brali tieto tabletky neprejavil zvyseny krvny tlak. Lebo mne trosku vystupil, nie vela, mam 130 na 95 ale mala vzdy som mala normalny idealny tlak... Neviete mi poradit, ci to moze suvisiet s tymito tabletkami?

hihi 11

Davam do pozornosti Temu tabletky na chudnutie ,pisu si tam nazory na to rozne bez akeho kolvek vulgarizmu,co o vas sa neda povedat ,ale to je o inteligencii.Skuste si tu temu precitat a porozmyslat nad sebou .....

hihi 11

Ved si aj stojim za svojim nazorom a nemozem za to ,ze ostatne co beru tabletky neprispievaju.Normalny ludia ako ,ze ktori ti co su na tabletkach ja sa uz tesim ked si budem moct natrhat cerstvu zeleninku zo svojej zahradky lepsie je past sa ako brat tabletky .Nikdo vas tu nebrzdi ved si popiste o svojich skusenostiach z tabletkami ,kto vam v tom brani ,snad nie ja .

1katy2

Skvele, tak si stojte za svojim nazorom. Ak by som chcela pocut dalsie vase trapne nazory tak sa nemuste bat ja sa s vami nejako spojim. Ako rada by som vedela ci sa ostatnym dari tak ako mne a jedine co vidim su vase iritujuce komenty tak vas pekne ziadam nezaclanajte tu normalnym ludom svojim tvrvalym (trapnym) nazorom. Budem rada ak si to konecne vezmete k srdcu