Meizitang.....na chudnutie

smuldik

všetci sa tu chválite ako ste schudli, aj ja som pred piatimi rokmi schudla vďaka týmto tobolkam ale už ich nemám kde objednať, tak napíše už niekto kde sa dajú objednať??,?? Ďakujem

6598

meizitang je na chudnutie super pomohol mi ked sa mi vaha doslova zastavila na 85 kilogramoch v case ked som bola totalne zufala zo seba... vrelo odporucam samozrejme stravu treba upravit ale kila idu po nom uzasne dole...

strapanka

Ja mam pozitivnu skusenost s BS soft gelom, uzivala som ho 15 mesiacov aj s odporucanymi prestavkami a schudla som 25 kil. Prave mam rocne vyrocie a zatial sa drzim, ale teraz uz vdaka cviceniu a dlhym prechadzkam so psom. Preto sem pisem, lebo som sa o BS soft gele dozvedela od zien tu a som im vdacna. Objednavala som na adrese botanic.slim1@gmail.com. Pani, ktora tam je, je velmi mila a poradi vam v comkolvek v suvislosti s uzivanim vsetkych verzii BS soft gelu. Odporucam vam napisat jej :-)

kkk11

kosatka, aj ja by som poprosila originál stránku. Ja som ich asi pred cca 5 r. objednala z jednej stránky, a schudla som viac ako 20 kg z nich, ale už tam tá stránka nie je. Vopred ďakujem

nikkkab

dobrý den prajem
...kosatka... chcela by som vas poprosiť o adresu odkial ste produkt objednali, chcela by som si objednat ale neviem kde by som zohnala original
dakujem krasne :)

kosatka

Takto presne pred rokom som si na tejto stranke nasla mnohe informacie o Meizitang Botanical sliming soft gel, aj som si objednala z odporucanej adresy. Rozbiehalosa to tazko, ale nakoniec som po roku o 20 kilov lahsia. Teraz koncim a uz od oktobra pravidelne nabieham na cvicenie, aby som si figuru udrzala aj po vysadeni pripravku. Pisem len preto, lebo som si to pred rokom predsavzala, lebo viem, co to je, ked niektoo marne hlada... Odporucam.