Halucinácie

Príspevok v téme: Halucinácie
Meretseger

Bavila som sa dnes s psychológom o halucináciách a opísala som mu jeden svoj zážitok: Idem po ulici a vidím pár desiatok metrov pred sebou ženu a dievča v ružovej bunde. Na moment som sklopila zrak, fakt len na zlomok sekundy (teoreticky), no keď som opäť zdvihla hlavu, dievča tam už nebolo - zhruba popísané, dodávam.
Bola skutočná a živá ako tá žena vedľa nej - tá pravdepodobne reálna bola, keďže nikam nemizla - a ODPRISAHALA by som, že je tam živá bytosť. Keď sa však vyparila, logicky som usúdila, že muselo ísť o halucinácie.
Psychológ mi však povedal, že keď som si toto uvedomila, ide o čosi iné, pseudohalucinácie či čo... Ako to teda je? Je to v tomto prípade normálna hal., alebo niečo iné?

jajka001_

blbost. vsetci sme zranitelni.
napr mne keby sa zabila cela rodina, alebo kedy ma dakto prepadol a znasilnil alebo neviem co, kludne by sa mohlo stat ze prepadnem drogam, alkoholu
a co tie deti, ktore odmala vyrastaju v takkom prostredi a nutia ich odmala pit, fajcit, fetovat?

Treecat

No len psychicky labilny jedinec moze podlahnut alkoholu a drogam a stane sa narkomanom atd.Ostatnych sa to netyka.

bingham

to ze si promiskuitna je v poriadku...(pokial nieco nedostanes alebo niekto iny) :)...ale tie tvoje stavy nie su....mala by si to riesit... :)

ale ruku do ohna by som za teba nedal...ze si nic nedavas :D