4,5 roka s buducim manzelom a nikdy som nemala oragazmus

Príspevok v téme: 4,5 roka s buducim manzelom a nikdy som nemala oragazmus
Sasa62

Ahojte poradte mi prosiiim. Som 4,5 roka s mojim prvym chalanom, zivotnou laskou, v septembri sa ideme brat a nikdy som s nim nezazila orgazmus. V poslednej dobe nemam uz ani chut na sex. Je to mozno tym, ze vydrzi strasne malo, na prvy krat je po minute dvoch spraveny a potom uz nemam chut, lebo penis uz nie je taky pevny, niekedy dame aj tri kola (tri jeho orgazmy) ale pride mi to ako stale ten isty pohyb, ba dokonca neprijemne, az bolestive. Neviem co mam robit, nikdy som to neriesila, nikdy ani on neriesil, on si asi mysli ze mavam orgazmus, aj ked neviem preco, lebo som ho nikdy nepredstierala, jeho to proste moc nezaujima, on je a tym to hasne :( Ked sa mazlime je to o inom, vzrusenie citim, ba aj pri sexe, ale ked on sa tak rychlo urobi ze si to nestihnem ani uzit. Zacinam mat z toho obavy, ci sa to zmeni, lebo predsa budeme manzelia a chcem byt s nim dokonca zivota, ale chcem konecne zazit aj krasne a milovanie so spolocnym vyvrcholenim.

leusa009

Ja som mávala pri sexe neskutočný problém urobiť sa a to hrozne. V priateľovi problém nie je on je úplne perfektný a doslova obdarený aaale teraz na valentina sme skusili durex intense orgasmic kombinaciu a ja som orgazmus mala naozaj uzasny a odvtedy uz ficime len na superlove vychytavkach a durexe a ide to super a orgazmus mávam pravidelne

MikiBOB

My sme s priatelkou uz viac ako 4 roky. Pri sexe zazila orgazmus len asi 2-4x za ten cas. Dost ma to stve lebo nevydrzim velmi dlho asi 1-2min., a rad by som ju chcel urobit aj pri sexe(vzdy ju dorobim potom inak). Pri oralnom sexe si ale priatelka vzdy pochvaluje a vzdy mava orgazmus ze Wau:) a povie ze jej to neprekaza ked to nema pri sexe. Ale mna to dost mrzi, ale tak verim ze sa to zlepsi :)

lukretia

Rasty, no, ak mozem poradit...
z tvojho prispevku sa mi zda, ze tvoja nova partnerka je mlada, resp. ma malo skusenosti.
pomohlo by jej viac masturbovat, bud sama alebo aj v tvojej pritomnosti, aby si videl co a ako robi. napr. ty mozes zacat a ona sa dokonci sama. usetrite si aspon tu fazu "makania a stresu". a nech cvici Kegelove cviky na posilnenie panvoveho dna (vygoogli si), velmi to pomaha, zena zacne citit tam dole take veci....

tieto rady su cisto z vlastnej skusenosti

Rasty

Dobrý deň! Ja mám s mojou novou priateľkou podobný problém. Avšak starú priateľku som urobil niekoľko krát aj pri orále, či prstovaní, aj pri sexe. Teraz však mám problém. Táto holka je strašne zlatá a milá, mám ju veľmi rád, a ona mňa tiež. Je to vidieť aj na tom, ako chce. Ona sa vzruší, začne je nenormálne mokrá a chtivá. K sexu samotnému sme sa ešte nedostali, ale svoje jazýčky a prstíky už veľmi dobré poznáme.Avšak ona ma spraví v pohode, no ja ju neviem urobiť niekedy vôbec, a keď viem, tak minimálne pol hodinu musím ťažko makať kým ju urobím. Ani nesmiem niektoré veci, ktoré vždy zaberali, presne viem čo má rada, veď sme normálny ľudia a rozprávame sa o tom. Nikdy som nemal takýto problém so žiadnym dievčaťom, dokonca som bol ten, ktorý kde tu aj poradil čo a ako, ale teraz som zúfalý. Aj jej je to ľúto a obviňuje za to samu seba. Niekedy ma radšej stopne aby som už radšej prestal. Ale vravím cca pol hodinu musím makať aby som ju spravil a tiež to nikdy nie je pravidlo, že to príde. Dokonca má ešte taký problém, že niekedy pred vyvrcholením ju to začne bolieť. Metódy, ktoré som poznal sú mi v podstate zbytočné. Jasné, že chcem aby z toho mala niečo pekné aj ona a aby bola šťastná aj ona aj ja. Veď pokiaľ to nejde, tak ona je stále nervóznejšia a potom to už nie je vôbec. Stres robí zlé veci. Prosím poraďte mi, ak budete vedieť. A prosím len normálne odpovede na hlúpe výjavy ľudskej fantázie nie som zvedavý. Vďaka...

Mitlka

v septembi si ho ides brata este ta poriadne nevidrevkoval?Ja ty to poviem asik takto keby si viskusala neakeho ineho kanca tak uz si toho prveho ani vsimat nebudes