4,5 roka s buducim manzelom a nikdy som nemala oragazmus

Príspevok v téme: 4,5 roka s buducim manzelom a nikdy som nemala oragazmus
Sasa62

Ahojte poradte mi prosiiim. Som 4,5 roka s mojim prvym chalanom, zivotnou laskou, v septembri sa ideme brat a nikdy som s nim nezazila orgazmus. V poslednej dobe nemam uz ani chut na sex. Je to mozno tym, ze vydrzi strasne malo, na prvy krat je po minute dvoch spraveny a potom uz nemam chut, lebo penis uz nie je taky pevny, niekedy dame aj tri kola (tri jeho orgazmy) ale pride mi to ako stale ten isty pohyb, ba dokonca neprijemne, az bolestive. Neviem co mam robit, nikdy som to neriesila, nikdy ani on neriesil, on si asi mysli ze mavam orgazmus, aj ked neviem preco, lebo som ho nikdy nepredstierala, jeho to proste moc nezaujima, on je a tym to hasne :( Ked sa mazlime je to o inom, vzrusenie citim, ba aj pri sexe, ale ked on sa tak rychlo urobi ze si to nestihnem ani uzit. Zacinam mat z toho obavy, ci sa to zmeni, lebo predsa budeme manzelia a chcem byt s nim dokonca zivota, ale chcem konecne zazit aj krasne a milovanie so spolocnym vyvrcholenim.

mlady

ties mam stimto problem ma 23r parterkou sa otom aj bavime ja mam zlo zvik ze sa vac zujim o parterku ako o seba ale ajtak sa mi nedari to unej dosiahnut jednoducho sa tak zrusim ze pik pik a som hotovi ,,, druhe kolo je to lepsie ale zase pik pik a som ,,, no s ustami ju spravim ale nutrajsi orgazmus moja parterka zazila vraj iba raz a odedi som uz sklamani a zufali prosim vas zeny a chlapi na kolena vas uz prosim poradte my spon tipi ako stou vidrzou mam bojovat ci sa jej postavyt jednoducho som zufali parterku milujem s celej dusy

myskaaaaaaaa

ahoj sasik, zazivala som nieco podobne a bohuzial...aj sa rozisla(neslo sice len o sex, ale zohravalo tam aj to dolezitu ulohu) a momentalne som stastna, ze som to urobila. dalsi chlap bol sice naprd, ale aspon som vedela,ze viem mat celu kopu orgazmov:) spat k Tvojmu problemu: ta chut odide, proste Ta to nebavi, naco, ked on ho s prepacenim len strci dnu a zbytocne Ta zaspini? znie to kruto,ale je to tak, lebo aky mas ty z toho pozitok,ze sa on spravi po chvilke? a ked chce druhe a tretie kolo...naco, ked je to dookola o tom istom,zase vydrzi len chvilku,ze Ty z toho nic nemas? sluzis akurat tak len ako matrac na jeho parsekundove potesenie. vytrenie si. uz teraz sa Ti to zacina hnusit..lebo nie si vzrusena. uz teraz Ta to trapi, lebo to vypisujes tu na fore. ten problem neututles, bude casom horsi a horsi, bude sa nafukovat a bude Ta coraz viac tryznit. vravela si mu to? ja som sa aspon pokusila, nech masturbuje pred sexom, lenze on nechcel, zevraj naco ma masturbovat,ked ma zenu. potom som dokonca nadhodila obriezku -kdeze, to uz bola priiilis chulostiva tema:D a skoncila som obvinenim, ze ja nemozem mat orgazmy. S tou svadbou...ja neviem, do vztahov by sme sa starat nemali,je to len a len Tvoje rozhodnutie... ale ked sa to nezmenilo za 4,5 roka, nezmeni sa to nikdy a to krasne milovanie proste nezazijes. Navyse fakt,ze netusi,ze nemas orgazmy nasvedcuje, ze Tvoj drahy je sebec, ktory uspokojuje hlavne seba a nestara sa az tak o Tvoje potreby. Nieco pomazna, nieco mozno polize,ale co tam po tom ci si sa urobila. Keby mu na Tebe zalezalo, zalezalo by mu aj na tom ci Ta uspokojil. Takze zase sa len utvrdzujem vo svojej teorii "Vytretia si". Inak tiez to bol moj prvy chlapec a predtym mal tiez pannu. Tieto typy si asi su vedome, ze v posteli su nanic a vyhladavaju panny zamerne. Lebo skusena by sa rozisla o to skor. Zazila som si po nom par vztahov, mala aj hajzlikov.Ale zivot ma naucil a poucil a dnes som velmi stastna, ze som sa rozisla,lebo viem, ze existuju chlapi, ktori su k zene aj dobri, aj ju dokazu v posteli uspokojit.

Mišiačik 22

Ahoj Sasa 62, máš dosť veľké trápenie,ale to vôbec nevadí.Skús ho pomaly naviesť k tomu,že on je Pánom situácie,kedˇ už si dostatočne vzrušená,a začnete s milovaním, tak, ho skús ešte pred výstrekom pribrzdiť,(proste to oddialiť) nech ťa znovu robí jazykom, a počase znova pokračuje môžte to opakovať aj viac krát až dosiahnete to práve čo vlastne hľadáš ty.Treba len veľa trpezlivosti,ale sa ti to oplatí.
A veľa org...praje Miro ahoj.

blondula

on ti povedal,ze si orgazmus mala ?? :O a to akoze on vie a ty nie ?? :DDD nehnevaj sa,ale mne nemoze partner tvrdit,ze som mala orgazmus,ked som ho nemala :DDD velmo divne toto :D

xxxxxxxxxxxx

je zaujimave ze on tvrdi ze ty si orgazmus mala - ale ty o tom nevies ...:D usmevne...a podla mna kazdy clovek spozna orgazmus to je nieco silne ak nevies ci to bolo ono tak bohvie ci si ho vtedy naozaj zazila... tak sa dohodnite tak ze sa mazlite potom nech sa urobi a teba nech doraba pusou, rukou trebars si kupte vibrator aj to je perfektna pomocka ked ti to tam dole rozvybruje raz dva to pride :-) skuste ho...

Sasa62

Praveze sebec nie je, to viem na isto, pretoze predohru mavame uzasnu, dokaze sa so mnou mazlit neskutocne dlho,a ze ku priamemu styku ho musim poponahlat vzdy ja. Lenze on je zo mna vzdy tak brutalne vzruseny, ze to nedokaze dlho vydrzat. Oralne ma uspokojuje, jeho to vzrusuje snad viac ako mna, pototykam pri orale som sa spravila zatial len raz, alebo dva krat, vzrusuje ma to, je to prijemne, ale proste neviem povedat, ci to bol naozaj orgazmus. Dnes sme sa o tom bavili, nadviazala som, ze uz nemam taku velku chut na sex, lebo mam pocit, ze sa nedokazem urobit, a chcela by som to zmenit. On mi povedal, ze orgazmus pri sexe mavam, ze on to citi, to je zaujimave lebo ja nie :D Ale tak teraz viem, ze on si myslel ze je vsetko v poriadku, takze som mu to mala povedat uz skor! No nic, zacneme viac experimentovat, najskor musime zistit, ako predlzit jeho vydrz, lebo ako niekto pisal, ked uz sa spravi, tak uz na druhe tretie kolo to nie je ono, lebo penis je ovela mensi a meksi. Svadbu mame az za 9 mesiacov, takze verim ze dovtedy sa vsetko zmeni, a budeme viac komunikovat, neviem si predstavit zit s niekym inym, keby som ho stratila to by ma zabilo, lebo je to ten najuzastnejsi chlap pod slnkom.....a ked s nim budem mat orgazmus pravidelnejsie, tak to bude, to si uz ani predstavit neviem ake super :D

Miškuuulka

Ja to mám tak isto .. on sa spraví par krat a ja ani raz ... ale zasa môjho to mrzí a snaží lenže niektoré ženy to jednoducho nečaká... aj ja dúfam že nie som medzi nimi :) a tak však nech ťa spraví rukou alebo ustami či? a polohy treba stale striedať :)

lulu22

presne ako píše blondula. pravdupovediac, ja som ešte nikdy nemala pri sebe muža, ktorý by sa nesnažil urobiť ma..a samozrejme sme sa o tom rozprávali, keďže sme len ľudia nevieme čítať druhým myšlienky :D lebo nie každá má rada to isté, takže možno mal on predtým partnerku, ktorá mu nič nepovedala a myslel si, že je to ok, tak to má tak i s tebou. povedz mu to, skúste to a uvidíš, ako sa zachová..

blondula

s chlapom,ktory pre sexe mysli iba na seba,urobi sa aj 3 razy a o zenu sa nezajima,by som ja NIKDY nebola !! moj terajsi priatel dokonca caka,pokym sa "nespravim" prva,lebo ked ma predbehne,penis uz nie taky pevny a "ju" to prejde :DD ak sa stane,ze ma predbehne :D tak sa snazi ma dorobit !!
inak...mate aj nejaku predohru ?? alebo oralny sex ? dotyka sa ta ??