Dávate najavo svoje city ku partnerovi?

tpch

Pre mna su to veci, ktore patria do sukromia. vzdy som to tak citila, neviem preco, nespominam si na nic, co by to vyvolalo. Som introvert, vzdy som bola trochu "nekonvencna" (ake prijemne oznacenie, ze :-)) a nehu moc nevyhladavam.

majki01

Mne sa páči ak páry aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zaľúbení.Mojej mamky brat aj po
40tich rokoch manželatva ide po meste a drží svoju mnaželku za ruku a tisnú sa k sebe a vyzeajú ako v mladosti keď sa po prvýkrát stretli.Aj ja chacem byť v starobe taká alebo sa aspoň tak snažiť.Je to nádhera.

alenka_maxova

a zabudla som pripojit. Moji rodicia su spolu vyse 23 rokov a nie raz som ich nasla, ako sa bozkavali "tajne" :) Napriklad pri vareni a taak :)

alenka_maxova

majki01, ja ked sa s priatelom objavim v spolocnosti, vraj vyzerame ako keby sme boli cerstvo zalubeni. Samozrejme, nevesame sa po sebe, nepusinkujeme sa nonstop, len si venujeme dlhe pohlady, jemne dotyky, pohladenia, obcas bozky. Partner je pozorny, ja k nemu tak isto a to sme spolu rok a pol :) Pre niekoho je to nic, ale ja som zazila LEN vztahy, kde vsetko opadlo po mesiaci. Cize pre mna znamena rok a pol rekord :) A budem ho drzat aj dalej ;)

dobra a mila

ten moj sa mi hanbi dat pred druhymi hoci len pusu, ked tak nanajvys sa drzime za ruky, ale tak akonahle sme sami, tak je uplne iny, vasen aj za troch :)

anamarie

slnecnicaa a mozno maju doma obaja po dve deti a manzela/manzelku a oni su milenci:) To je mozno pravdepodobnejsia verzia. Bohuzial.

jajka, podla mna nevasnivost na verejnosti neznamena nevasnivost v posteli:)