Skladacia postielka alebo ohrádka

Príspevok v téme: Skladacia postielka alebo ohrádka
anabellka

Ahojte všetci, ja by som vás chcela poprosiť o radu ohľadom toho, že čo je bezpečnejšie a výhodnejšie kúpiť pre môjho malého synčeka. Rozhodujem sa medzi skladacou postieľkou a ohrádkou. Mne sa obidve zdajú pomerne rovnaké, ale v predajni mi hovorili, že pre vývoj a lepší motorický pohyb je lepšia ohrádka. A ak chcem tam nechať aj dieťa spať, tak potom tá postieľka. Lenže ja by som chcela oboje, aj sa hrať a aj spať. Ak máte niektorá s tým skúsenosť, prosím napíšte mi čo by ste do budúcnosti uprednostnili.Ďakujem pekne

Lucia_M

Určite nekupuj zo strány drevko... to sú klamári, tvária sa že vyrabajú nábytok. Známa mala od nich nábytok, 3z5 nemohla poskladať, čo boli zlé diery a šroby a čakala viac ako mesiac na reklamáciu... Nedaj sa oklamať, pretože to nevyrabaju!! Hanba takým obchodom...

jirinovacek

Tiež by som sa prihovoril za postieľku. My sme s manželkou kúpili vnúčatám pekné tu www.domanabytok.sk pretože syn má od nich sedačku už asi desať rokov zachovalou. A vnukovi sa v nej spinká báječne. :)

martina.kovac

no neviem ... ja odporucam tu detske postielky UP www.drevko.sk - (fakt 10/10) postielku multifunkcnu, ktora sa da prerobit na postel, stol atd ... proste nech to ma aj vyuzitie ...

Jana Ciklosiova

Nám došla v piatok tiež postieľka a max spokojnosť, ešte aj darček sme dostali. Prikladám, kde som kúpila, máme psotieľku Marselio.

www.bonybon.sk

Jana_Sevcova

Mne dnes prišla ohrádka z buková ohrádka z www.detskapostel.com. Po prečítaní vašich recenzií som dala na Vás, ste zlatíčka :* Som velice spokojná.