Skladacia postielka alebo ohrádka

Príspevok v téme: Skladacia postielka alebo ohrádka
anabellka

Ahojte všetci, ja by som vás chcela poprosiť o radu ohľadom toho, že čo je bezpečnejšie a výhodnejšie kúpiť pre môjho malého synčeka. Rozhodujem sa medzi skladacou postieľkou a ohrádkou. Mne sa obidve zdajú pomerne rovnaké, ale v predajni mi hovorili, že pre vývoj a lepší motorický pohyb je lepšia ohrádka. A ak chcem tam nechať aj dieťa spať, tak potom tá postieľka. Lenže ja by som chcela oboje, aj sa hrať a aj spať. Ak máte niektorá s tým skúsenosť, prosím napíšte mi čo by ste do budúcnosti uprednostnili.Ďakujem pekne

janaks

zdravim.my mame pre maleho postielku, ktore je zaroven aj ohradka..ale hrat sa v nej bude az ked bude vacsi kusok :) kupili sme to cez mimibazar (cistonova)

anabellka

Ahojky evcca. Ja mám postieľku niečo medzi tým, presný rozmer ti pošlem až po víkende, lebo sme mimo domu a moja prvá dcérka v nej spávala až do 3-4 rokoch. Hádzala sa v nej dosť. Tá postieľka je ešte po mne, po mojej sestre a teraz v nej spinká moje druhé dieťatko.A možno mám tú klasickú, ale premeriam ju a potom ti pošlem rozmer.Pa

evcca

baby a neviete mi poradit, moj maly ma 17 mesiacov a riesime otazku postielky, v tej klasickej detskej 90x60 sa uz moc nemesti a velka 200x90 mi pripada este zbytocna. nasla som aj nieco medzi tym, lenze sa mi to nezda moc bezpecne, kedze syn sa celu noc vrti a hadze.

anabellka

Tak vtom prípade mi bude stačiť úplne použitú kúpiť, lebo malý bude mať o 2 týždne 5 mesiacov, aspoň ušetrím korunky a skočím do bazára. Ďakujem pekne.

anabellka

Normálnu postielku už mám, len som sa nevedela rozhodnúť, či vlastne tá prenosná postielka a ohrádka v podstate nieje to isté. Ešte sa vás chcem opýtať, že do koľkých mesiacov sa asi bude dieťatko hrať v tej ohrádke? Už ste ma totižto ukecali na tú ohrádku. Ďakujem

jajka001_

normalnu postielku, tam sa aj zahrá, a zozen aj prenosnu ohradku, ked budes varit v kuchyni napriklad nech ho mas v bezpeci na ociach

??!!??

no ja už mám síce malého ...veľkého ale myslím si že postel je na spanie a nie na hranie. pretože keď ho uložíš spať bude sa ti tam hrať ...bude to brať ako samozrejmosť.
ak ti nie je ľúto peňazí resp. máš ich koľko potrebuješ kup aj to aj to. v ohradke sa ti zahrá má tam viac priestoru hlavne aj a neutečie ti :-) a v postielke sa krásne vyspí. a určite by som kupila normálnu postielku ....a nie skladaciu.