Skladacia postielka alebo ohrádka

Príspevok v téme: Skladacia postielka alebo ohrádka
anabellka

Ahojte všetci, ja by som vás chcela poprosiť o radu ohľadom toho, že čo je bezpečnejšie a výhodnejšie kúpiť pre môjho malého synčeka. Rozhodujem sa medzi skladacou postieľkou a ohrádkou. Mne sa obidve zdajú pomerne rovnaké, ale v predajni mi hovorili, že pre vývoj a lepší motorický pohyb je lepšia ohrádka. A ak chcem tam nechať aj dieťa spať, tak potom tá postieľka. Lenže ja by som chcela oboje, aj sa hrať a aj spať. Ak máte niektorá s tým skúsenosť, prosím napíšte mi čo by ste do budúcnosti uprednostnili.Ďakujem pekne

Karina1234

Ahoj, akurát som zahliadla túto diskusiu, tiež chcem "zahlasovať" za postieľku jednoznačne pre spánok dieťatka. My ešte uvažujeme nad kúpou postieľky, lebo ešte čakám maličkú, ale sestra tiež má veľmi dobre skúsenosti zo stránkou www.detskapostel.com

Linda_Domagalova

Ahoj maminky, ja sa tiež chcem podeliť s mojou skúsenosťou. Nám dcérka chcela spávat výlučne v postieľke. A ako bývalý pedagogický zamestnanec viem, že dieťa musí mať vytvorený priestor pre hranie a osobitne na spánok. Nemožno spájať tieto dve veci do jedného pre ušetrenie peňazí. Kupovala som postieľku zo stránky, a taktiež aj ohrádku medvedík.

www.detskapostel.com

Linda_Domagalova

Ahoj maminky, ja sa tiež chcem podeliť s mojou skúsenosťou. Nám dcérka chcela spávat výlučne v postieľke. A ako bývalý pedagogický zamestnanec viem, že dieťa musí mať vytvorený priestor pre hranie a osobitne na spánok. Nemožno spájať tieto dve veci do jedného pre ušetrenie peňazí. Kupovala som postieľku zo stránky, a taktiež aj ohrádku medvedík.

GoFruit

Montessori vraj odporucaju matrac na zem. Podla mna skvely napad, skoda ze som na to neprisla skor. Znami to tak maju tiez a ja kupim tiez malemu matrac na zem.

Edita

Ahojte, chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s postieľkou. Ja som nedávno kúpila postieľku pre moju dcérku a som veľmi spokojná. Je to postieľka Bertoni Sonic Kombi, a super je hlavne to, že sa dá prerobiť kompletne celá postieľka na písací stolík, nočný stolík a väčšiu postieľku. Takto sme vybavený minimálne do 10 rokov dcérky. Objednávali sme ju v e-shope www.biboc.eu a bola som s kúpou spokojná a môžem len odporučiť. Navyše je v rôznych farbách pre dievčatko aj pre chlapcov. My sme kúpili ružovo bielu pre dievča :-)

evcca

asi vezmene tu s drevennymi okrajmi a hrazdickou proti padu. je to postel do 6rokov dietata. snad to nebudu vyhodene peniaze.

anabellka

A aké okraje by si Ty chcela, nejaké špeciálne? Ja som zatiaľ tiež videla len drevené alebo z plastu. No držím Ti palčeky všetky a tým myslím aj tie na nohách, aby kúpa bola úspešná a malinký dobre spal a nie sa hádzal.

evcca

dik anabellka, stale hladame a porovnavame.nasla som peknu cez velku nabytkarsku spolocnost a je aj s takou bezpecnostnou hrazdickou, je celkom pekna, len stale riesime to, ze on sa hadze a toto ma drevene okraje.

anabellka

Ahoj evcca. Tá postieľka má rozmer 120x6O cm. My sme až potom ako som Ti písala, kúpili už len válendu s takým rozmerom ako píšeš. Daj vedieť ako si sa rozhodla. Papa