darček pre inú

chomrt

baby, nebudem popierať že som naivná ale to je každý svojím spôsobom keď je zalúbený či?? sama som názoru ako vy všetky, že je to blbosť, ja by som tiež v živote neprijala dar od chlapa o ktorého nemám záujem...hold ked tí chlapi vedia rečičkami namotať...sama s istotou nezistim jak to je

AdamKrt

Na buduce miesto hodiniek treba poslat zaramovanu fotku-portret priatelky o velkosti A3 formatu na adresu dotycnej osoby :)

zuzi74

Oni sa skor odbavuju na jej frajerovi. Neskutocne, kolko dievcat tu ma tak silnych reci, ale keby doslo u nich k podobnej situacii tak skutek utek.

blondula

natusa...aj ja som nenormalne ziarliva,zevraj :DDD inak tym,ze tej dotycnej zenskej kupil darcek s vedomim ze po nom ide,jej akoby dal nejaku sancu.ale sak nech si to dotycna vyriesi ako chce.za par tyzdnov tu urcite zalozi nejaku inu temu :DDD

natusa42

blondula by to dobre vyriešila..ale ja by som to urobila s kľudom,ale také by som im povedala,že by si to za klobúk nedali :D ani jeden z nich :D a frajerovi by som všetky jeho darčeky otrepala o hlavu :D a vyhodila von oknom-ja som nenormálne žiarlivá

blondula

:DDDD darovat zenskej hodinky lebo ide po "mojom" priatelovi ?? nemyslis vazne tuto otazku !!! nasla by som tu zensku,vzala jej tie hodinky,otrepala ich frajirovi o hlavu a svinskym krokom poslala do riti !!!! ... takto nejak by som to urobila ja :DDD

natusa42

nehnevaj sa,ale je to magor :D ako vážne ..keby mne toto urobil môj priateľ,tak dovi dopo :D toto neznesiem !!