Ide po mne?

Monii

nemas mu pisat len ahoj, ale aspon ahoj, ako sa mas? aby ti mal na co odpisat.. ja tiez ked vidim len spravu ahoj tak to ani neotvorim.. :P

DzanaFX

A vôbec...Nazývať odmietnutie - strápnením považujem za dobrú somarinu...Potom človek aký ej trápny celý život, keď niečo nevychádza podľa jeho predstáv? :)) Môžem sa hanbiť :P

DzanaFX

Noačo, že ťa odmietol? Takú si jej dala radu, nech radšej v živote bude ticho a neriskuje...No diky pekne...

sweethoney

Ada :) neozyvaj sa mu, moja rada :) iba sa strapnis ak ti neodpise...ja som napisala chalanovi na pokeci iba tak ,,ahoj :),, a on nic...a pritom bol prihlaseny a chatoval...a tiez ho poznam z videnia a aj on mna...dal mi najavo, ze ma ma vies kde....co uz, zivot ide dalej, a nezastavi sa len kvoli jednemu cloveku ktory ti ani zato vobec nestoji :)

ada56

dobre a keby o teba mal/a záujem nejaký/a chalan/baba, kt. síce nepije, nefajčí, je milý/á, mozno aj inteligent., ale je ti strasne nesympatický/á...čo by si robil/a?

Lebo si myslím, ze ked sa s takýmto clovekom budem rozprávat tak si bude myslit ze má u mna sancu, a bude si robit zbytocné nádeje, a neskôr aj tak zisti ze neni môj typ a bude velmi sklamaný....tak načo ho robit nestastným, nech to zistí hned, nie? Aspon si moze zacat dalsie dievca a nemusí mysliet len na mna(zbytocne).

blink_182

Tak je rozdiel ak napíšeš že sú iba škaredý a ak napíšeš že sú fajčiari, pijani, smraďoši... lebo by bolo veľmi povrchné ak by si sa im vyhýbala len kôli vzhľadu...