Lubim ho ale on nie je zodpovedny, je nespolahlivy

Príspevok v téme: Lubim ho ale on nie je zodpovedny, je nespolahlivy
smutnalienka

som s nim uz vyse pol roka a 2krat som ho za ten cas potrebovala a nebol pri mne ani teraz na posledy ked som bola u gyn. a zistil ze mam ranku ktora je sposobena jeho neopatrnostou. Nevolal.nepisal., ziadna vacsia starostlivost, vadia mi na nom veci typu: slubi-neslpni aj ked moze, odvola stretko na rychlo ci uz pre rodinne zalezitosti alebo pracu (pracu mu tolerujem) nevidame sa velmi casto tak 2krat za tyzden a aj to na 1,2 hodinky. Hovori ze m alubi ale nevie to prejavit. ze vraj je citovy kripel. ale to ze nestoji pri mne myslim ze nie je len o tom . je to skor ci chce ten dotyzcny byt pri mne alebo nie.

Ked na neho vybehnem v sms ohradi sa akonahle zavolam je pokorkny ako psicek , inak seka hrdinu . Uz som mu aj vycitala ze je so mnou iba pre sex(je moj prvy) a mozno pre to lebo sa boji samoty. Odmieta to ! vraj mu mam zhodit masku ale preco ja ked ja idem na 100% a on nie preco by som mala ja ist na 110? nemozemj uz verim jeho slovam i ked sa stale tesim na neho ked ho uvidim ale zranuje ma ze nie je pri mne vtedy ked to od neho najviac ocakavam. Lubim ho a aj napriek zraneniam sa ho nechem vzdat ale deptam sa psychicky pre neho , placem --on je tvrdsia povaha za to ja som citliva jemna dusa. :(( viem že takto existovat sa uz nebude dat dlho . :(co si o tom myslite mam mu dat sancu ,mam verit niekomu takemu este ?

smutnalienka

no ze dvakrat tyzdenne vyprazdnit si vajcia...aza tak by som to nenazvala . aj cez tyzdne sa ozve a tak , stara sa , aj ked mam nejaky problem pokusa s ami pomoct, alebo kedm i daco do skoly treba chcel by ale ....to ostane vsetko pri slovach ako sa hovori skutek utek. hm zo zaciatku som nim bola ohurena a tie hyrive radovanky ,,,kazdopadne som aj samu seba pri nom spoznavala a nepopieram ze som si to neuzivala i ked som so zaciatku bola taky trkvas že čo a ako a verila som mu lebo mal skusenosti co je asi uplna hovadina. a teraz mi to akokeby dochadza že hop, takto to dalej nejde ale čo ked ho lubim .Urcite tu musi byt racionalne zvazeny radikalny verdikt.Lebo mne to uz ide paradne na mozog ...a vzdy ked sa rozhodnem sa ho vzdat urobi gesto alebo staci ze sa stretneme a mne sa uz podlamavaju kolena.

Maoam

smutnalienka: bud to vyhovuje aj tebe, to cudo, co medzi vami je (teda obcasny sex), alebo ti to nevyhovuje a tym padom dovi dopo

mikkky1234

takze on si k tebe chodi dva krat tyzdenne zadarmo vyprazdnit vajcia a ty to volas vztah:DDD myslim ze aj ja by som si mal najst taky bezplatny privatik:) ale najvtipnejsie je ze ty od neho chces akusi zodpovednost..:DDDDD

pravy huhu

smutnalienka,

to sa opytaj jeho. Inak nechapem, co tu niektore dokazete povazovat za vztah. Ked sa stretnete 2-krat do tyzdna, tak to ani nie je vztah by som povedal. On si len odskoci "da kocoura do trouby" a zase niekam odide po svojom.

smutnalienka

pravy huhu : ano hovori , neboj ale on nema zjav playboya a viem čo to ma vlastne za pracu . Tak potom nech ma odkopne a nech si ide s tamtou ak ju ma. naco si ma este vydrziava ? pre pocit stastneho domova ?

smutnalienka

nie neunika mi realita a mozno som taky trochu snilek , ja si to priznam ale zasa na druhej strane som aj realista i ked sa to v hornom prispevku nezdalo. Prijala som ho so vsetkym aky je ale nabuduci rok idem smtudovat preč a planujeme byt spolu a niekedy ma mrzi ze sa vidime raz do tyzdna a aj tak to je o nicom , akoby sm enemali na seba vobec cas len tak povegetit pri tv ist do kina a pohoda, vzdy ked sme spolu mame to nacasovane a vtedy ked moze tak do toho nieco pride.

xy:)

mam pocit, ze ti unika realita. chlap nevie citat myslienky. co mu lopatisticky nevysvetlis, nepochopi. zda sa mi, akoby si mala nacitane z kniziek nejake srdcervuce vystupy a vztahy a la "zili stastne az kym nepomreli". ta rana - neviem, ak mas mna nastudovanych aspon par veci o sexe, tak vies, ze mat nejaku sem tam ranku nie je nic neobycajne, kto kvoli tomu bezi na gyndu?? strasne to prezivas, ked sa ti nepaci, nebud s nim a hotovo, svet sa nezruti.