cviky na stehna a kolena ....................

nikusa

prosim vedel by mi niekto poradit doma mam orbitrek a steper ale neviem aka časť tela sa čím spevňuje a v tach letacikoch sa pise ze staci denne 10 minut ale to trweba viac to som si ista lenze neviem kolko tak ak by mi niekto vedel poradit nech mi napise na moj e-mail za radu vopred dakujem!!!!!!!!!!!!!

laurora

ludia chcela by som vyskusat tu kalaneziku.. lenze nikde nemozem najst ako na to.. vsade pise len ako pomaha ale nie ako na to:(

DJ HiDe

t!nna: keby som sa riadil podla fitness casopisov, dopadlo by to s mojou postavou katastrofalne :) drepmi napriklad precvicujes len niektore svaly, ktorych je na nohach troska viac..zo zakladnych uvediem priklad quadricepsoveho svalu..stroje a cviky na nich su vyvinute tak, aby si mala moznost precvicit vsetky svalove skupiny svojho tela..ale kazdy ma na to svoj subjektivny nazor..najdolezitejsie je, ze dievca vobec ma volu cvicit, co je v tomto smere to najdolezitejsie..

t!nna

dj hide.....tak to je pekne ze len stroje su ucinne..ale az taks tebou nesuhlasim//...KED CHCES CVICIT ...a len s cinkami zakladom su vzdy cviky s vlastnym telom...toto je zaklad na nohy drepy...a tak..netreba len cviky na strojoch//...vo fitnes odbornych casopisoch tiez radia nie len so strojmi..takze =))vela stastia

DJ HiDe

Zenam sa neprodukuje muzska pohl. bunka testosteron, ktory ma vysoky podiel na naraste svalovej hmoty, a preto sa nemusis obavat nijakych svalov..z osobnej skusenosti, ale aj skusenosti mojej priatelky odporucam cvicenia s cinkami, ktore ta maximalne vytazia, no ucinok bude pozorovatelny v priznacnej dobe..cvicit s cinkami doma je vsak financne narocne, kedze to chce 1000sk tyc, zavazie, ktore sa na nohy dava vo vacsich vahach a minimalne posilnovaciu lavicku s cenou minimalne 5000sk...preto odporucam navstevovat posilnovnu, kde mas vsetko po kope a za priatelnu cenu..pozor! nevsugeruj si nazory, ze z teba cinky spravia colemana, moju priatelku som z toho nazoru musel odvadzat tri mesiace..drzim palec ;)

123456

konickarka

1. Pomozte mi please, cvicim kazdy den 100 drepov pocas dna, bicyklujem vo vzduchu a tak.... chyba - cvicit by sa malo kazdy druhy den, pripadne striedat jeden den posilovanie, druhy aerobne cvicenie - ak cvicis len cvicky na nohy neznamena, ze budes chudnut len z noh,,,, tak isto ako keby si robila 1000 brusakov denne, neznamena to, ze ti odide ten tuk, ktory mas nad brusnymi svalmi.... to vsetko preto, ze vyberove chudnutie neexistuje... chudne sa celkovo... zo stehien, bruska a zadocku sa chudne najhorsie...

2. Na ranajky zjem jednu zemlu - to je malo vzhladom na to, ze ranajy maju byt najbohatsim jedlom dna, mali by obsahovat vela vlakniny... a ta zemla by mala byt celozrna ked uz :)

3. a pijem vela caju - akeho? zeleny? cierny? sladeny, nesladeny??? aspon 2 litre tekutin denne... netreba to ani prehanat, aby sa zbytocne nezatazovali oblicky.... ja osobne odporucam caj pu erh - pekne ti upravi cholesterol... a vraj posobi aj na redukciu hmotnosti... nebude ti mozno chutit, ale casom si zvyknes... pripadne si kup ochuteny... radsej sypany...

4: na veceru len ovocie,vela ovocia - ovocie obsahuje vela cukru!!! preto sa odporuca jest ho doobeda!!! poobede uz nie!!! clovek ma za den skonzumovat 5 porcii ovocia a zeleniny - (zelenia 3 porcie + ovocie 2 porcie) - jedna porcie = asi tolko co sa ti zmesti do dlane... napr jeden pomaranc = jedna porcia... jedna vacsia mrkva = jedna porcia... odporucam ti vymenit ovocie za zeleninu... na veceru si daj napr. varenu brokolicu zapecenu so syrom...

5. snazim sa vela chodit - tak v tomto pekne pokracuj :)

ak by si chcela dalsie rady, chod na www.lady.sk a kontaktuj chlapika s nickom neger - je to odbornik

samotqa alias 123456