Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

nefinka

slobodna laurina je aspoň úprimná, normálne niečo okomentovala a z tohoto sa chová akože ako šľapka???:D:D a ty si čo, mníška??? vyslovila si niekedy vo svojom živote vôbec slovičko sex???:D

lost

Tak Laurina je aspon uprimna :)

Aspon jej nastavajuci nebude mat iluzie, nechova sa ako svatica ako vacsina zien a potom prask.. prekvapko v manzelstve, alebo este predtym :)

Slobodna

no presne tak moja, sa nečuduj, keď sa prezentuješ ako posledná... :) ale asi to potrebuješ. Sorry, ale chlapec tu má z toho traumu a ty si tu z toho robíš srandu. Odtiaľ potiaľ moja, a treba si uvedomiť, kde si to môžeš dovoliť. Nie si vyštudovaná sexuologička, ani psychologička a svojím správaním môžeš viac ublížiť ako pomôcť, aj keď tebe sa to asi zdá ako úplne v pohode a veľká sranda.