Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

nefinka

slobodna aj pri najväčšej dávke empatie k zakladateľovi témy, jediné, čo mi napadne, aby šiel za sexuologom.

Laurina22

Slobodna a ja sa bavim salalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sneziiiiiiiiii jupajdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Slobodna

Nedám si pohov, za každý svoj čin očakávaj následok. Ty tu máš pomáhať, radiť a nie sa tu zabávať, na to sú tu iné témy.

lost

prvy krat este pred otvorenim co som cital

Téma: Aký som

tak som si pomyslal "Taky som"

"Aký som Taky som"

alebo sa zmenim..

lost

tak ja mam rovnaky problem ako blackbirt, tiez by som s niekym (konkretne s nejakou, aby sme sa rozumeli) nepchal do postele po mesiaci chodenia..

ale tak na druhu stranu, ak ma nejaky problem, tak nech ho riesi, inak nikdy nebude spokojny, resp. psychicky OK, ako to bolo nacrtnute..

diskusia nemusi byt sktriktne o tom co zakladatel chce - to je potom manipulacia diskusie, resp. odmietnutie pomoci :) resp.. nechapem ak moze niekomu prekazat, ze ponutkne riesenie ktore je znacne ine, ako by to zakladatel riesil.

ako mame sakra pomahat, ked niekto pomoc odmieta?

tak nech si kupi nafukovacku a potom moze cakat aj 50 rokov, men to je jedno :)

ale nechapem ludi co chcu pomoct a este aj diktuku AKO MAME POMOCT..

uz ma to nebavi :)

Slobodna

To nie je žiadna hádka kvôli fajke, jednoducho takéto Laurinine správanie konkrétne v tejto téme je dosť od veci. Trošku empatie a uvedomiť si kde si čo môžem dovoliť.