Lekár a candida

mikaela

ahoj jaja, neviem či ešte chodíš na toto fórum, ale ja mám taký istý problém ako ty.Mne predpísali NIZORAL, brala som mesiac, všetko v poriadku a po vysadení sa opäť kandida rozširuje. Cítim povlak na jazyku a krče v bruchu. Nemohol by niekto poradiť nejakú účinnú liečbu z vlastnej skúsenosti. Tie omielané acidofilné prípravky, cesnak, kapustu, laktobacilly atď užívam pravidelne, a stav sa aj tak zhoršuje.

mari

Ahojte,ja vám chcem všetkým napísať,ja mám postihnuté celé črevká candidou,ale vám to dúfam nehrozí,imonoalegolog,mi dal urobiť autovakcínu,tak dúfam a verím,že mi pomôže,papajte veľa laktobacilov Swiss 5, je to fin.náročnejšie, ale lepšie ako beznádej a choroba plus ďalšie financie na lieky.p.s.a skúste zistiť,či nie je príčinou iné ochorenie možno infekčné,gynek.ktorého dôsledkom je candida.

juja

zabudla som ti napísať k tej vakcíne. Neviem ti poradiť neskušala som to, radšej sa liečim prírodnými cestami neviem moc lekárom neverím,ale to je môj názor možno ti poradí niekto kto to pozná,ale počula som o tom. Skus v gooli niečo určite bude

juja

tá dieta je super ja ju držím už šiesty týžden a vidieť výsledky. Možno by mi pomohla skôr,ale cesnakové tablety som začala jesť pred dvoma týždnami. Zmizli mi veľké mandle, lupiny vo vlasoch a celkový príjem energie cítim v tele. Cítim sa tak nejako lepšie. Už aj jazyk mám povlečený len ľahko a nie ako pred tým ked som mala také nánosy na jazyku. Ešte ti môžem doporučiť kyslu kapustu, len pár druhov v obchodoch je bez pridania e..tak čítaj čo je napísané na balení. Ahoj a dá sa to vydržať ak sa chce ...

vera01

Candida sú kvasinky a treba ich z tela dostat, takže si stiahnite zo zoznamu protikvasinkovú dietu a dodrzujte ju, potom navštívte liečitelku v povazskej bystrici a ona vám poradí

zufalec

Ahoj JUJA.Ešte raz vďaka. Vytlačil som si článok z adresy ktorú si mi doporučil. Som zhrozený čo tá Candida dokáže s čovekom urobiť a ja som nevedel prečo som stále slabší už takmer nevychádzam von a lkár mi tento stav asi neverí. Čo hovoríš na autoimunnú vakcínu.

zufalec

Ďakujm za radu určite to vyskúšam už som jedol B komplex vitamin C a alicin/cesnakové tabletky ale nepil som nechtíkový čaj a exinaceový čaj.Ak mi to pomôže budem vždy ďakovať za tvoj radu.