Lekár a candida

mira

Mohla ju dostať od partnerov.
Ale keby nemala slabú imunitu, to znamená keby nebola prekyselená a nejdla jednoduchý rafinovaný cukor, kandida by sa v jej tele neuchytila a uhynula by.

hali

Chcem sa opytat moja byv.manželka mala candidu v pohlavnom organe. Pri milovaní par hodin nato som ja dostal silný zápal a vyrašky na svoj pohlavný organ. Teraz sme v rozvodovom konaní lebo som zistil že moja manž. okrem mna spavala zo svojimi milencami . Je možne že candida sa u nej objavovala z dôvodu časteho striedania partnerov?
Dakujem za radu

dosa

Dobry den prajem. Chcela by som sa spytat, ako zbavit 20 mesacne dieta candidy krusei, nakolko ma diagnostikovany aj ekzem a obmedzene stravovanie (hlavne co sa tyka mliecnych vyrobkov). Uzivala probiotika, ktore nezabrali a Nizoral tiez nezabral, candida je stale v stolici. Kde by som sa dozvedela viac a hlavne by ma zauijimalo, ake nasledky moze mat, zatial okrem ekzemu nema ziadne problemy. Dakujem pekne.

lnk

Som po liecbe ATB a vo výtere hrdla sa mi objavila kvsinková infekcia candida. Mám však podozrenie, že sa infekcia týka aj vagíny pretože mávam občas svrbenie,biely-žltkastý výtok auž takmer polroka som nemala menštruáciu.Mám 16 rokov a u gynekológa som ešte nebola, potrebujem poradiť či sa jedná o candidu a či môže spôsobiť také vynechanie menštruácie.Za všetky rady vopred ďakujem.Lenka

RNG

Asi sa opakujem, ale na kvasne infekcie som uz pisal.
Je vela prostriedkov na to, zasadne je ze kandidu treba vyhladovat, tj minimum, najradsej ziadne uhlohydraty a vela celulozy, avy sa ju podatilo vymiest. Uhlohydraty sa na cas daju nahradit mastnymi kyselinami s nizko stedne dlhymi retazcami(napr kokosovy olej 3 krat denne polievkovu lyzicu)cim telo dostane energiu, kedze tieto vedia viacmenej nahrasdit cukry na vyrobu energie, ale kandida ich nevie pouzit, takze doslova zvadne a celulozy ju vymetu.
Kandida v inych organoch, to je uz tazsie, ale zasady su rovnake.
Probiotika tiez pomozu-je to priama konkurencia kandide.

damu

Je na to prísna diéta 2 -mesačná bez bieleho chleba, cukrov, škrobov, mäsa so špeciálnymi čajmi a doplnkom výživy. Držala som ju, prvé dni som dostala prečisťovacie hnačky, čo bol prejav, že odumreté bunky candidy boli z tela vylučované. Postupom času som sa cítila čoraz lepšie, bolo treba menej spánku a mala som neutíchajúci zdroj energie. Bolo to pred rokom. Vrátila som sa k pôvodnej strave a candida je opäť rozmnožená natoľko, že ten boj musím zopakovať. Iná cesta nie je. Ono by sa malo určité pravidlá ako vylúčenie cukru dodržiavať naďalej, stále. Túto kúru mi predpísal Dr. Pintér z Nových Zámkov. Má titul ale s normálnymi doktormi nemá nič spoločné. Vyše 30 rokov sa zaoberá prírodným liečením, homeopatiou a pod. Napíšte mi na mail, pošlem vám na neho číslo. To je asi jediná cesta - úprava stravy.
Mail: damuzik@post.sk

nahan

Milí majitelia candidy a čo tak prečistiť si organizmus šťavou z aloe vera plus iné potravinové doplnky, ktoré vám posilnia organizmus a hlavne dodajú energiu. Ozvite sa.