Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Danka, hej, ale ja byvam v mensom meste, vo velkomeste by to asi neslo :-).
Ano, nasla som si svoj nenasilny system, preto to aj zacalo fungovat.
Teraz, ked som uz podstatne chudsia, som si fakt vsimla, ze muzom sa pacia chudsie zeny (väcsinou), podstatne viac sa ich otaca :-), dnes mi to bolo v meste az blbe, ale je to tak, cim si stihlejsia, tym viac, proste pacia sa im tenke zeny, je to pravda.

dana660xz

to je aj tak super! nasla si si svoj nenasilny system :) a ktory zabera to je fajn. mne zabera to zapisovanie, tak tyzden kym sa dostanem do rytmu, lebo inak mi hrozi ze jem privela tukov sachacova tak , a potom to ide uz v podstate dobre. no ako task desiata obed olovrat si beriem so sebou do prace, tak to bohuzial musim vediet dopredu. inak to je super ze chodi s na bicykli,mas vladtne stale pohyb.

Maoam

DAnka, mozno som sa nespravne alebo nejasne vyjadrila, ja nemam moznost 3x denne ist do obchodu alebo na trh podla chuti a nalady, to nie, ale poznam sa, viem, co mam rada a podla toho nakupim vo velkom a spontanne sa potom podla c huti rozhodnem, co zjem, co si uvarim a tak

ak nieco chyba, alebo to nemam doma, tak sa na bicykli preveziem do supermarketu aj o 19h vecer, na take veci nie som leniva

ja sa nestravujem v ziadnej jedalni, lebo viem, ze je to o nicom, ked som bola v tej situacii, ze obed jedine takyto, tak som radsej jedla teplu veceru a jedlo na obed som si nosila, lebo by som z toho jedla asi schytala najskor nadvahu alebo zlcnikovy zachvat

ja jem teraz vela ovocia a zeleniny, takze toho sa tiez da nakupit do zasoby, aspon na dva-tri dni, rovnako ml. vyrobky

nerobim si plan v tom zmysle, ze si nepisem, co zjem zajtra na ranajky alebo na veceru, lebo neviem, na co budem mat c hut

moze byt, ze sa zobudim a budem mat chud na prazenicu, alebo na chlieb so syrom, alebo na ovocie do 12h - to teraz fakt neviem, tak som to myslela

dana660xz

maoam tak to ti uprimne zavidim, ze mas moznost riadit sa svojimi pocitmi. ja mam taku robotu, ze sedim v kancli 8 hodin, oproti mam potraviny a jedalen. kuknem si tyzden dopredu co sa vari a na 99% to vyjde tak ze nic pre mna. do obchodu si nemozem odbehnut zas 3x denne ked mam pocit ze chcem jest. ale aj ja som so sebou viac-menej spokojna, mne ide uz len o akesi doladovanie ;)
baculka helouuu takze sme pojedali obe piate cez deviate. inak odkial si ? a pekny mas ocistny den,super

baculka

ahojte baby :)
Danka ja som po tomto víkende na tom véľmi podobne, mali sme 1 sv. príjmanie

Dnes som si dala taký očistný deň

R: hrsť ovsených vločiek + 2 jablká
D: jablko
O: šalát :zeler, mrkva, biela redkvička, zel.olivy, špenát , kápia = asi 500g

Dalej neviem čo si dnes dám, zajtra zas normálne :)

Maoam

Danka, ja si nezapisujem ani neplanujem vobec nic, rozhodujem sa spontanne ohladne jedla, podla chuti, hladu, v tomto smere davam telu volny priestor na prejav :D a mozem povedat, ze odkedy to robim takto, rozbehlo sa to, mne velmi zle robil psych. stres a myslienky na to, ci to robim spravne, mozem-nemozem, to je cista psychiatria.
Proste som zacala komplet doverovat na svoj pocit a nejako sme sa zohrali - moja mysel a moje telo :-).
A myslim, ze prave tym, ze to beriem tak 'relaxed', to ide lepsie.
Ale je to iste aj tym, ze tu najväcsiu cast mam za sebou a ze vlastne ide uz len o par cm, par kg, cize uz ani nemam dovod sa nejak vzrusovat nad tym.
Ako bude a co pride, bude. Beriem to v pohode.
Ovela viac sa hybem, v aute minimum.
Kam mozem, bicykel.

dana660xz

babule tak ja dneska obedujem takto: mozzarela, 2 rajciny a 50g syru boryna. mnam :) k olovrantu bude cervene hrozno. a co vy? kde ste vsetci?

dana660xz

to je fajn, mna vzdy tesili gramy :) a hlavne take ze z 57,1 na 56,9. ked sa menilo aj cislo ;) no ja idem teraz prisnejsie na seba, treba sa mi ocistit, zapisujem co jem, planujem den dopredu a hotovo. dnes som uz dosla busom a idem si kupit elektricenku. to uz 1,6 eura za benzin je viac nez moc. to radsej budem za 25 eur mesacne cestovat mhdckou a mozno mi to prospeje. zastavku ma ovela dalej nez parkovisko. aspon daco :)
mam velku radost ze uz je to pre teba radost a nie trapenie. ja so dnes vo faze nadsenia, ze wueeej idem na to papa mila slanina cau ty spek jeden, dlho tu uz nebudes :)

Maoam

Danka, na to som zvedava aj ja, hlavne su pre mna cm, ja sa potesim aj polkilu :DD. Nastavila som sa na to, ze to pojde uz len po gramoch.
Jednoducho ma to velmi zacalo bavit, presla som za tu hranicu, kedy to bolo trapenie a zacalo to byt radostou :DD.

dana660xz

no ja mam tiez dostat asi zajtra pozajtra MS. ale to jedlo to bolo fakt ciste obzerstvo. medzitym sme ale tancovali tak nam aj troska vytravilo ale fakt sme tam zrali ako keby sme boli tyzden na hladovke. veruze dobre navarili. :)))
ale teraz idem na tvrdy rezim.lebo sa mi to vymkne z ruk a budem mat naozaj tych 60 kilo a som kde som bola. a to nechcem :) som zvedava kolko budes vazit na konci mesiaca, ci pojde dalsie kilo dlu.