Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lolka00

ahojte :)
dneska som mala na ráno chlebík s uhorkou :)
Do roboty som si odniesla jopgurt a ovocie :)
Na obed som si dala šunku s vajíckom a s kapustou. Na večer ešte neviem čo bude ale dačo vymyslím:)

Dievky a napr. Ryžu môžem jesť na večer ??
Zajtra to chci naobed spolu so zeleninou a by som na večeru tiež chcela.

dana660xz

jej mame zamknutu temu, super, uz tu nebude propagovana nejaka dukanova dieta :)
no dneska som citala v susednej teme- vitarianske dennicky. a rozhodla som sa opat prejst na surovu stravu. minimalne sa o to pokusim. detox je potrebny, nacerpat novej energie mi treba, joj tesim sa!

Annika1987

Dani, ja som kupovala grepy včera v Bille, mali celkom slušné zásoby, skús v nejakej. A melónik, no na ten sa aj ja už teším :)).

dana660xz

baby tak to vy ste vykupili tie grepy? ;) ste mi vcera urobili chutky a tak som sa stavila v tescu v lamaci a odisla som odtial naprazdno! po grepoch ani chyru ani slychu. dnes to skusim v terne, lebo tam maju podla mna lepsie ovocie a zeleninu.
a mam chut na melon, joj dala by som si taky obry sladucky, no ne ten si asi este pockam.

Annika1987

Maoam, ty maximalista, 5?? :D Gratulujem! No asi nás je veľa, tak idú na dračku :)).
Dani, áno, chodím tam na taebo, kam som aj chodila :). Len nám cvičiteľka odchádza, no nevadí, zvykneme si na novú. Ale táto bola fakt výborná. A tebe ako ide body boxing? Aj chodíš?
Maoam a Dani, veľmi som zvedavá na vaše výsledky 30.4.. V ten deň budem síce mimo PC a prídem asi až 1.5. najskôr, ale prečítam si potom :).

Maoam

Annika: 5 ks grepov a 1 pomelo som ukoristila :DD, ale bednicka uz bola skoro prazdna, takze mam dojem, ze nie som zdaleka jedina, ktora na ne poluje :DD

Maoam

Danka, ja presedlavam momentalne tiez prevazne na surovu stravu, velmi sa mi to ziada. Obed mam vareny, ale inak rano ovocie, poobede a vecer prevazne zelenina, salaty.
Uzi si predlzeny vikend!

dana660xz

ahoj annika, ja som mala pred mesiacom tych 56 kilo. idem sa vazit akomaoam 30.4 stale mam dole len 4 kilecka, ale aj to je dobre. 163cm/56kg. hoci vidim kde sa da co zmenit, ale jednoducho nebudem sa znasilnovat. nebudem nic menit na strave, jedine, ak tak pridam ovela viac surovej stravy, cvicenie je mi tiez ostane. jednoducho uz nechcem byt tolko zamerana na chudnutie a vazenie sa meranie sa a tak.
annika a este stale chodis na to taebo tam? uz mate novu cvicitelku?
linguistics nedaj sa! nelenos, nedaj sa zlakat hranolkami a pod! vydrz , mas na to!
maoam tesim sa na tvoje vysledky, ale vyzera to tak, ze budem 4 dni mimo, vikend+ pondelok mame v robote volno + sviatok, dufam, ze v pondelok pojdem k rodicom a najdem si tu pozitivne vysledky merani!

Maoam

Annika, ja sa meriam a vazim len raz mesacne, takze naposledy 31.03. a teraz sa idem o sest dni, cize 30.04. a priznam sa, ze som nedockavaaaa :D

tak ti napisem posledne miery, ok?
31.03.: 165/57
prsia:88
pas:73
boky:95
speky: 88 (to je ta pneumatika, co trci z rifli nad zadkom :D)
stehno:54