Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Ahojte baby zajtra si dam osistny den doobeda ovocie,aj olovrant ovocie,a vecera zelenina,necitim sa vobec dobre,mam brucho jak melon nafuknute,asi si kupim nejake probiotika na ten moj zaludok,jar je tu,a vredy sa hlasi,tu som.

lolka00

lilekk- mala som 78 kg :) teraz mám 75. vážila som sa 17.4...odvtedy neviem či šlo dole alebo nedajbože hore :D
Chcela by som aspoň do leta tých 65 kg.
A dala som si omeletu :)

lilekk

helus - ahaaa, dakujem tak to som pokaslala :) tak ja som poctivo tlacila solene,ajaj musim kupit ine :D helus kedy sa vazis? :)

lolka - tak potom na obed rozhodne!;) som zabudla kolko mas? a na kolko chces ist dole? :) daj si pekne na veceru bielkovinu a zeleninku ;)

Helus

lillek tekvicove semienka mozes jest,len nie solene,aj ja sem tam si dam ha hrst,aj na trho dostat nesolene,ale aj v obchode maju napriklad v Terne.Solene zadrziavaju vodu v tele,a byva potom prirastok na vahe,ale z vody,co behom 2 dni odide.

Helus

Ahojte baby ja si varim na zajtra do prace spenat+ vajicko,a teraz pijem mnam kavicku,a idem vecer cvicit,brusaky+ rotana.

lilekk

jaaaaaaaaaaaaj baby :D ja som cely den spekulovala nad tym ze preco sem nemozem napisat boze ja som trubka :D a to preco nam takto uzavreli temu???? ale tak som sa registrovala :)

danka, maomam, annika - ja som dnes grepy nezohnala! ja odpadnem musela som sa spokojit s hroznom :D

danka inak aj ja tam do tej temy sem tam nakuknem :) to som teda zvedava ale ja by som sa nedokazala asi tak stravovat musim mat aspon maso, som krvna skupina 0 :D platok masa musi byt! :D ale zaradim aj ja viac zeleniny a ovocia, len to je naprd ze v tych hypermarketoch je vsetka zelenina hnus, :( mozno na mileticke je este dobra zeleninka mnam mnam tak uz sa tesim ked sa zacne sezona ale uz aj teraz tam maju :)

ling - neboj saaa, to nevadi ak obcas zhresis :) hlavne sa nevzdavaj ;) a tak nevadi aspon si sa vyspinkala dobre sak co ;)

baby myslite si ze mozem jest solene tekvicove semiacka? nepriberem z toho? :D
dnes ma caka uz len vecera cottage, sunka a zelenina :)

lolka - kludne si daj ryzu :) ja mam sice striktnejsi jedalnicek ze nemozem vecer sacharidy :( ale ja musim dat dole 11 kg
:D

Helus

Ahojte babulky,danka zase prhanas,ja som stale taka blazniva,aj ked 50 skoro na krku.Ale baby par zajtra sa vazim,a som aj zvedava.Vcera mi bolo strasne vecer zle,ale dnes je mi fajn.Vcera po tom bambine+ chlebiku+ ladovom salate som vypila zazvorovy cajik,mnaam,ale za 15 minut bola pohroma,hnacka+ som vracala jak kobyla dostihova.Prislo to tak zrazu,najprv som si strasne odgrgla,az do ust mi to islo,a do 5 minut som letela na zachod.Mne velmi zle travi,obzvlast asi to bolo po tom bambine.ved uvidim dnes,ranajky ovocie,olovrant- ovsenna kasa,obed-dusena paradajkova kapusta,olovrant- biely jogurt+ kiwi,a vecera parena zeleninas vajickom.Uvidim,to je plan,zatial zaludok je v poriadku.Baby drzte sa,a vsetkym pekny zvysok dnicka.