Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

jewel

dagmar, snad mi nechces tvrdit, ze "Prirodzené metódy plánovania rodičovstva patria medzi najbezpečnejšie." *TIRED* tak, ako sa pise v jednom clanku na stranke, ktorej adresu si udala.

jewel

veronika, zistenie, ci je pre teba vhodna moze potrvat aj par mesiacov. Ja som Lindynette brala pol roka, ale zacala som pozorovat zmeny nalad, melancholicke stavy, precitlivenost, plac.. nic prijemne :) Ale plet som zato mala krasnu :)
No je to velmi individualne, co sadne jednej, nemusi druhej..

Inak tabletkova HAK bez predpisu neexistuje. Neboj sa a zajdi ku doktorovi / doktorke, urcite vymyslite nejake adekvatne riesenie :)

weronyka

baby ete jedno sa xcem spytať...Keď je 7 dňowa pauza a nedostala som ešte menzes som xránená aj wtedy?? pls....dikes

weronyka

Cawte baby. Počujte ja tiež idem prwy krat užiwať tuto anti... ale doktorka mi powedala, že ma menej hormonow w sebe...neotehotniem?neni slabšia keď ma menej hormonow?...

1bambulka14

ahoj lenka1919...ja ju uživam 3 mesiace a môžem povedať len tolko, že menštruácia mi chodi presne na čas a čo sa tyka kŕčových bolesti,čo som mala pred uživaním tabletiek strasne bolestne, tak teraz už vôbec...a či som z nich pribrala??? priatel mi povedal, že sa mi zženštil zadoček, čiže možno len trošku som pribrala do zadočka, ale je vraj priťažlivejši :))
aaaaa tehotna zatial nie som, takže je to ok :))

dagmar

...kazda hormonalna antikoncepcia je velke svinstvo...ziaden gynekolog vam nepovie pravdu,ako ste ohrozene na zivote...som zdravotnicka a je mi z toho smutno,ze to uzivaju uz 15rocne dievcata...www.lpp.sk.....dagmar

pixi

caute.cem sa opýtať, že ked beriem tuto antiku, či môžem bez nejakých vážnych dôsledkov brať napr. paralen...bo som chorá a doktorka mi to predpísala alebo ibalgin..,že či to nebude mať vedlajšie učinky a tak...či bude antika fungovať...?