Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

jullka

dievcata pozrite sa na OSTATNE temu PRE VSETKY DIEVCATA UZIVAJUCE HAK.dufam ze vam to pomoze a neurobite nieco co by ste mohli neskor kruto lutovat.

veronika

existuje nejaká antikoncepcia v tabletkovej forme, ktorá nie je na predpis? viete o niečom? ja používam kondomy a čípky spolu, ale aj tak by to bolo s HAK pohodlnejšie.

veronika

Ahoj Jewel, ako zistím, či je pre mňa vhodná? prečo si ju prestala užívať, mala nejaké vedľajšie účinky, na akom maile ťa nájdem a koľko by to asi stálo??

Iris18

Kajka: Ked ides brat prvykrat tuto antikoncepciu tak prvu tabletku zoberies v ten den ked dostanes menzes. Napr. dostanes piatok tak si najdi na blistri piatok a pokracuj dalej...ked doberies tabletky tak sedem dni neber nic (vtedy dostanes opat menzes, takze vlastne ked beries prve balenie mas skrateny cyklus, nie 28 dni, ale menej) Po siedmich dnoch zacni brat druhe balenie antikoncepcie. A potom ked doberies opat 7 dni pauza.

kajka

Ajojte holky..Ja sa chcem spytat nieco budem brat tuto antikoncepciu a neviem ste ako..ked dostanem menzes v piatok tak na tabletkach su dni od ondelka do nedela azd..tak ked dostanem piatok prva tabletka si mam dat ako piatok?no a kied je 7 dnova pauza vtedy mam brat tabletky dalsi balik?

hoska

ja tuto antikoncepciu uzivam 4mesiace...a idem s nou najskor skoncit a vymenit...pribrala som...ani nie velmi na vahe...ale je to vidno.nabrali mi prsia...a moja menstruacia nema konca.musim uzivat tabletky na zastavenie krvacania.ale na kazdeho vsetko posobi inak takze moje slova nemusite brat vazne

jajka

ahojte baby..mam zacat brat tuto antikonc..ale strasne sa bojim,ze z nej priberiem..a ze mi narastu prsa,co uz nepotrebujem..=) a kolko asi stoji 3mesacne balenie..hmm??diky moc=)

xa

veľkosť pŕs? mám za sebou 2 blistre a trošku mi spevneli tak na 2-3 týždeň. Ale v pauze to povolilo - uvidím ďalej. No pleť mám zatiaľ otrasnú, samé vodové vyrážky, no nechcem robiť skoré závery, budem ešte trpezlivá, snáď to nie je konečné štádium. Inak nepribrala som, len 1.-2. týždeň som cítila nafúknuté brucho.

adrikeeee

taak mna caka prva tabletka za 4 dni a mam ju hlavne koli prsiam tak sa necham prekvapit . Pomohla niektorej z vas co sa tyka velkosti ?

Najčítanejšie články