Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

sasa

ja tutu antiku beriem uz pol roka vcelku som spokojna, len chcela by som sa spytat, ci ma dostatocne ochrani, ked sa partner do mna urobi, zatial sme to robili len s kondomom...

marfuska016

chcela by som sa spytat...som mlada a chcela by som si dat predpisat antikoncepciu..Aku gynekologicku mam navstivit?

slniecko33

ahojte ja by som sa chcela spýtať kolko môže trvať to špinenie myslím kedy to už nemá byť... dakujeem za rady

jojka

Baby je to mozne ze mi je zle po tejto antikoncepcii boli ma hlava a strasne mi je zle. Ked som jedla prve balenie bolo to OK ale toto druhee od zaciatku mi je zle....co mam robit ?

cica

pre kazdu sadne ina,neda sa vseobecne radit...ja ju berem len 1 mesiac a zatial je vsetko okey ani vaha nesla hore,ani spinenie nieje.cvhvalabohu...takze tak moze a vobec nemusi ti sadnut!!!!

monikaaa

ajk antikoncepciu berie zena od 1.dna menstruacie tak je chranena okamzite a nemusi pouzivat kondom ani nic,ale moze sa zacat brat aj na 5.den a to potom musis pouzivat ochranu a to presne 7dní

monikax

no ja ju beriem už 5-tý mesiac a riadne som z nej schudla...ale teraz sa mi stal taký problám 2 dni som vynechala ako mám pokračovať?

slniecko33

ahojte...no ja beriem tuto antikonciu asi dva týždne okrem toho že špinim je to zatial ok.Dufam že to tak aj ostane:)

anka

Ahoj, chcela by som poprosit ak by ste mi napisali na moj mail niektora ktora beriete tuto antikoncepciu uz dlhsi cas cca 3-4 mesiace dakujem .Moj mail je 55Any55@azet.sk