Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

weronka

Ahojte baby,mam predpisane tabletky lindynette na 1 mesiac....stoja tieto tabletky fakt 719 korun??dodpovedzte mi prosim na weronka@post.sk....diky

veronika

uz tyzden uzivam lindynette20, no cca 4 hodiny po uziti tabletky mi pride zle,tazko od zaludka...niekedy v noci kvoli tomu aj zle spim...okrem toho stale spinim, i ked to je vraj normalne...bolo by mudre prejst na inu HA?alebo este cakat ci neziad.ucinky zmiznu?

alzbjetka

Ja beriem Lindynette 20 uz rok a nestazujem si.Jeden mesiac mojmu telu trvalo, kym si na nu zvyklo (vytoky a tak..). A v kazdej lekarni stoji inak. Niekde su aj 20sk rozdiely.Ale to je asi jedno, kedze to sem ta baba pisala este v marci:)

jewel

veronika, ja som kupovala lindynette 20 - 3 platicka za 667, zostali mi dva, mohla by som ti ich dat za 400,- aj s postovnym :) Ak chces, ozvi sa mi na harleyka@pobox.sk

nefretite

Ahojte,chcem sa spytat:ja tiez berem antikoncepciu lindynete je nizkohormonalna a doktor my ju predpisal na 3 mesiace na upravenie menstruacneho cyklusu a ja sa chcem spytat to:ZE CI SA DA PO VYSADENI ANTYKONCEPCIE OTEHOTNIET...ak my viete poradit tak sa my prosim ozvite na E-mail adresu ktora jeNefretite@azet.sk dakujem pekne

veronika

ahoj jewel, tak ako s tým? ozvi sa mi prosím. Súhlasíš s tou sumou, čo tam bola napísaná čajami? alebo by to mohlo byť aj menej?