Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

angeles

Babenky chcela som sa Vás spýtať koľko ste špinili pri braní tejto antikoncepcie???ja som zjedla 10tu tabletku a stale špiním, nechcem sa milovať s priateľom keď špiním, je mi to nepríjemné... Ďakujem za odpoveď.

jaja

to ti verím, ja som sa tiež kôli hak snažila prestať fajčiť, ale aspon 1x do mesiaca som neodolala... ale je to skáraná kombinácia...!!!

angeles

nebojkaj...budem si davat pozor na to fajcenie...ale pochop ma ja som uz prestala fajcit...ale neda sa to uplne vymedzit...ktora bola fajciarka to pozna...ja som spokojna ze z kvanta cigariet fajcim max 3 cigy za tyzden

pre angles

pozor s tým fajčením, možno to nezbadáš hned, ale ked budeš staršia, môžeš mať problémy, zvýšené je riziko srdcovo-cievnych ochorení u žien kt. berú hak+fajčia... a ževraj fajčenie zhoršuje nežiad. účinky hak...

angeles

ja som zacala tuto anti brat minulý týzden mam za sebou 8 tabletiek a zatial sa citim normalne nie je mi ani zle, ani niake mimo úcinky...co som postrehla tak to je ze som precitlivela...hlavne ked uz ide do tej hodiny kedy ju beriem ja konkretne o 7 vecer tak ked je tych 5 hodin tak je mi strasne smutno a som taka uplne mimo...ale potom ked ju zjem zase o.k. tiez som postrehla ze mi nechuti jest moc...ako ja by som sa nebranila schudnutiu hehehe tak uvidime...
no a este k tomu fajceniu...prv som fajcila ale teraz si dam len tak zopar cigariet za tyzden max 3...tak dúfam ze mi to nebude sposobovat neake problemy pri antikoncepcii...v letaciku je ze fajcenie by sa malo vymedzit u zien nad 40 rokov...myslim ze to tak je...sorry ak sa mylim...fajcenie je vo vseobecnosti skodlive...ci uz berieme anti alebo nie...papa

janka

Lindy 20 je v pohode HAK. Ziadne vedlajsie ucinky. Predtym som mala problemy s vahou a po Lindy sa mi podarilo schudnut, prestalo mi tak chutit jest. Teraz som ju na chvilu vysadila, ale je mi bez nej ovela horsie - pribrala som, mam nafuknute brucho, bolave prsia pred menzes, vytok...zacnem ju brat znova.

pre janka25

to nejde o značku, ale o vznik srdcovo-cievnych ochorení, čičo, a s fajčením sa pravdepodobnosť zvyšuje. radšej si vyber hak- fajčenie...