Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

NAJELLY 1411

Ari.
No lekár mi iba povedal ako to mám brať keď som sa pýtala ako sú spokojne s nou ženy či z nej nepriberajú či nemajú nejaké problemi tak mi odpovedal že sú spokojne atď... Ked som mu povedala že som príšerne pribrala tak mi odpovedal že tieto tabletky zvyšujú chuť na jedlo a že viažu v tele vodu dokonca som sa dozvedela že na jednu tabletku je to viac ako jedno deci vody! Normálne som sa ho opýtala či mi to nevedel povedat skvor. Uvidím či mi Tri Regol sadne tak doberiem ešte jeden blister Lindinete20 a uvidíme.

bojaazliva

uff, ja ju beriem uz rok a pol.. a stale nejake zdravotne tazkosti.. takze dnes som mala zacat dalsie balenie, ale kaslem na to, vysadim ju :o( mate s tym niekto skusenosti? nezhorsi sa mi plet, neprieriem, alebo nieco podobne, kvoli rozkolisanym hormonom?? vdakaaa

Ari

NAJELLY
Keď Ti lekár dával nové lieky, neupozornil Ťa ako to máš brať? Inak si myslím, že z príbalového vyčítaš a druhá vec je pokračovať novými tabletočkami po 7 dňovej pauze...
Ja som z Tri regolu prechádzala na Lindynette a ľutujem to ako pes... Takže aj ja sa k nim idem vrátiť...
Prírastok na váhe som pri Tri regole nemala. Pri Cileste áno a to hrozne...
Ale na každú to vplýva inak...

NAJELLY1411

Ahojte babi tak nechala som si u ginekologa predpísať iné tabletky predpísal mi Tri-Regol. ako mám nan prejsť? Teda mám dobrať poslední blister a potom mám mať krámi a potom mám začať brať Tri-Regol alebo ako to mám začať papať? Som zvedavá ako to bude pôsobit či z tohoto ešte viac nepriberiem ako z Lindinete 20. :D

inia

ahojte, linddynete beriem asi pol roka. prvé tri mesiace si telo len zvykalo, cize ziadne drasticke zmeny som nepocitovala, ale po tych 3 mesiacoch sa ukazalo, ze mi vobec nesedia. den po kramoch mavam take bolesti, ze ani chodit nemozem, na vracanie mi je..no proste hroza. cize mam doma posledne balenie, kt. pravdepodobne ani nezacnem brat, idem si pre novu, LEPSIU.

zufalaAla

ja som brala Lindinette 20 mam doma , este 2 balenia!za 5e ich predam , ak mate zaujem!,,,mala som s nej srdcove tazkosti a nabeh na emboliu, odvtedy nemozm brat antikomcepciu--ale to sa mi mohlo stat s akejkolvek antikoncepcie!neberiem momentalne ziadnu, vlastne aj tak nemozem!...ak by ste mali zaujem o tie 2 balenia napiste mi tu poslem vam mail dohodneme sa, je mi to na nic doma..a vyhodila som za to cca 8 e...