Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

NAJELLY 1411

Ahojte babeny tuto antiku beriem už vyše roka za ten rok som príšerne pribrala až 8 kg !!!!! je to normálne? Som s toho nahnevaná a smutná nemôžem sa na seba ani pozrieť. Netuším čo sa stalo už po pol roku brania som pribrala 4 kg a teraz som pribrala ďalšie 4!!! Mám sa poradiť z lekárom nech mi predpíše nejakú inú antiku? Ako ste to vy riešili? Poradili ste sa z lekárom? Všetky moje kamošky z antiky schudli a ja priberám nejde mi to do hlavy stravujem sa stále rovnako ako keď som antiku nebrala. Mohla som zjesť aj kona a nepribrala som ani gram:( a teraz uplna katastrofa:((

aluska1

lenocka precitaj si letak....nechapem co vobec davaju do ruk tabletky takytmo babam ako ty, ked ani nemaju paru ako to brat

1. balenie sa zacina brat v prvy den menzesu aktivnymi tabletkami, nestaraj sa co a ako proste ber najprv 21 dni aktivne a potom 7 nekativne a takto stale dookola

Lenočka

začala som brať antikoncepciu LINDYNETTE 20 začatim 7dni počas menštruacie, a od 8meho dna 21 dni? a mala by menštruacia sama prist, čo ked nepride? ved 7dni ju mam nebrať,

Ari

aluska
Ja viem, že Tri-regol je stará hak, ale vyhovovala mi. (aj finančnš...) A to, že viac hormónov, ani to mi asi neprekáža, ba mám pocit, že si telo žiada... Táto menzes hore-dole, bolesti hlavy, závrate...neviem, ale toto som pri žiadnej hak nemala! A brala som už aj iné druhy. Ale s jednofázovými som mala vždy problémy... Uvidíme, pri najhoršom sa vrátime k Tri-regolu.

megan0

ahojte. berem tuto antikonc. prvý mesiac. Cez menštruaciu som mala hrozne krce, potom nejak ustupili, ale pocas celeho mesiaca som špinila(vzdy kusok krvy) .. cem sa spytat, funguje antikonc. aj tak?...teraz(stvrtok) som dobrala poslednu tabl...aa v sobotu cize dnes chcem ist na plavaren..ae zafarbene vyytoky som us nemala od stredy..a dnes rano zas kus krvy..us mi asi ide menstruacia ze?..:( ked velmi chcem ist na tu plavaren..mam si dat tampon a vsetko bude ok?...a neviem ci mam pokracovat dalsom baleni týchto tabletiek, ked som mala krce..keby som pokracovala aa nastali by tie krce..môzem hned vylučit tie tabletky, ci mi znova zacne menstruacia..?..:( pls poradte :(..ci pockat tento cyklus normalne,a zacat tri-regol..co mi predpisala aj doktorka..ae ked citam tak špinenje prvy mesiac je aj normalne, len tych krcov sa bojim,...

aluska1

ari chranena si vzdy ked beries tabletky poctivo, bez ohladu na to v ktory den mas menzes
a tri-regol je strasne stara hak, ma prilis vela hormonov

Ari

...tak ja som dopadla tiež fajn... Pri posledných 3 tabletkách krvácanie a teraz, keď ešte mám 7 dňovú pauzu, tak už vlastne sa nič nedeje... ešte mám 3 dni do ďaľšieho balenia, krvácanie prestalo... Dúfam, že chránená som... Inak to bude "prieser", a vlastne keby sa aj niečo udialo, každý "si myje ruky", lebo "ktovie" ako som brala tabletky... Uvidíme na ďaľší mesiac a ak sa nič nezmení, ideme nazad k starým Tri-regolkám...

Ari

veron 12
Pochopila si úplne správne... 21 tabletočiek a potom 7 dní žiadna tabletka a potom na 8 deň vlastne začínaš ďaľšie balenie

Veron12

Aoj chcela by som sa spýtať: Mávam nepravidelný menzes a môj gynekológ mi dnes predpísal HAK Lindynette 20. Povedal mi že si prvú tabletku mám nasadiť v piaty deň menštruačného cyklu. To znamená že odvtedy vyberiem 21 tabletiek, budem mať 7 dňovú prestávku a a na 8 deň začnem ďaľšie balenie? Alebo som to pochopila zle? :D

aluska1

basa neni to chyba ani tabletky ani gynekologicky..proste ti ta hak nesadla..ved gynekologicka nemoze vediet ako bude ktora baba na ktoru hak reagovat.je to strasne individualne