Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

NAJELLY1411

Ahojte baby tak ja už som teraz prešla na triregol. beriem ho už mesiac a vidím že je to trošku lepšie. Zvečšili sa mi prsiaschudla som dve kilá ale mám zasa problém. Dopapala som tabletky z prvého blistra. mala prísť moja 4dnová pauza ako som mala z lindinete no tri dni som čakala na krámi a jak sa dostavili boli take silné že sa mi vrátili bolesti ako ked som nebrala HAK. tak som dalšie 4dni krámovala zobrala som tabletočku furt som dalšie 3 dni krámovala aj ked som už brala tabletky. Je to normálneeee?????? aby som 10dní krámovala s triregolom??? a to som sai naplánovala dovču na leto čomám teraz robiť ako a mi to upraví aby som nekrámovala cez dovču??? poradte prosíím.

Veronkaa

Viem ze ked berem antikoncepciu a chlapec to ,, dá do mna" ze nemozem byt tehotna, ale mala som plodne dni. aj tak sa nemusim bat ???

Ari

majmaj:
Príbalový leták??? Tam sa o tom píše...
opalka:
Kamarátka ich teraz menila po 3 rokoch! Aj moja segra... Ja som sa ich vzdala po 3 mesiacoch, lebo mne nerobili dobre od začiatku... Skús poklebetiť s lekárom.

opalka

uzivam ju 2,5 roka....
nemala som problem snicim,ako keby som ich ani nebrala

az teraz, poslednych 5 mesiacov pozorujem, ze sa nalievam vodou, cela, bolia ma ukrutne prsia vzdy v polke cyklu, nejdem to zhodit
nemam chut na sex, a byva mi casto zle

neviem,ci to moze byt lyndinette20? zeby aj po takej dobe mohli mat na man zly vplyv? co myslite?

majmaj

ahojte, v prvom dni 3.týždňa užívania HAK lidynette som zabudla užit tabletku dala som si potom dve naraz nasledujuci deň,,je možné aby som otehotnela? poradte prosiim
diki :)

Ari

Žasnem nad dievčatami/ženami, ktoré berú antikoncepciu a nevedia načo!!! Ak sa berie, tak ako sa má, tehotná byť jednoznačne nemôžeš! Aj keď "to dal do Teba"...

siwonka

veronka..no ked berieš tabletky tak pochybujem ze si tehotna :)
vsak nato sa berie hak, aby clovek nemusel pouzívať dalsiu ochranu :) (mimo iné)

Veroonka

Dobrý den, berem lindinette 20 .. Mala som so svojim chlapcom pohlavny styk a nepouzivame ochranu. Stala sa mensia nehoda, ze to dal do mna . Mozem byt tehotna ? prosim, potrebujem to vediet

lucinda24

Ja si skor myslim, ze to bude nie od samotnej HAK, ale tym ze mam zas menzes kazdy mesiac v prestavke uzivania,bo ked som HAK nebrala chodil mi malokedy ... kamoska tiez ma taku istu skusenost, ked vysadila HAK pribrala bo nemala kramy a ked zacala znova brat tabletky schudla aj ona :))