Dermaroller

coquelicot

dermaroller by nemali pouzivat citlivky s nizkym prahom bolesti, ktore maju navyse lave ruky.. to je cele. Pokial vam vsak zalezi na vasej pleti, nic ine vam ju tak neozivi ako dermaroller.. a nepotrebujete na to ani kozmeticku, ani drahe serum, staci si nastudovat spravnu a sterilnu manipulaciu. Poznate realne niekoho komu pomohla nejaka kozmeticka alebo nejaky laser k tomu aby sa zbavili atrofickych (hlbsich) jaziev? nepoznate.. takze, kupte si dermaroller (1mm), rollujte kazdy tyzden (musi aspon trosku vidiet krv!) a za par mesiacov mate skutocne vysledky. Odporucam uzivat vitaminy.. hlavne C, ale trebars aj A, E.. plet si osetrite po rollovani nejakou prirodnou kozmetikou, ziadne chemie.

Carie

3xho a preco si to nevies predstavit? vsak to len valcekom chodi po tom mieste. ako casto si tam chodila a ako dlho? aky bol tvoj problem, jazva?

hohoho

ja som podstupila dermaroller u kozmeticky a som velmi spokojna.... a ked mam povedat uprimne, neviem si predstavit, ze by som si to vedela sama aplikovat doma pred zrkadlom.... odporucam radsej navstevu profesionalky

davek

Zdravim baby rolujem uz nejaku dobu s 0,5mm a neviem na tie hlbsie jazvy sa mi nezda zeby nejak zaberalo.chcem sa spytat ci aj vy mate hlbsie jazvy po akne nie velmi ale take hlbsie.chcem vediet ci nebude treba aspon tu 1mm.vopred vdaka za odpoved

mayaya

ja používam saloos oleje, napr. ylang ylang, tea tree, konopný atd., mám ich viac.. rolujem už pár mesiacov, ale nie pravidelne, možno pár dní po sebe a potom sa mi dlhšie nechce.. ale pomáha to. skús to, odporúčam, nemusíš sa ničoho báť.

KOZMETICKA

...SA ZABAVAM NA TYCHTO DISKUSIACH...CHAPEM,ZE KAZDA ZENA SI CHCE POMOCT,ALE CHYBA JE SKOR U PREDAJCOV PODOBNYCH KOZMETICKYCH PRISTROJOV...PREDAJU POMALY HOCICO HOCIKOMU...A POTOM SA CUDUJME,ZE KOZMETICKE SALONY SU PRAZDNE KED ZENY EXPERIMENTUJU DOMA...S TYM CO IM NEPATRI DO RUK...A KED UZ, TAK PO TEJTO A PODOBNEJ PROCEDURKE SA O TO LEPSIE VPRAVUJU DO POKOZKY UCINNE LATKY SER CI PRIPRAVKOV...A VIETE CO STOJA???AK ICH NEMATE TAK...VAM ANI DERMAROLLER NEPOMOZE...KVALITNE SERUM...NESTOJI PAR EUR !!!

davek

Este taku vec sa vas chcem spytat ohladom toho ci to robite aj ked mate na tvari akne ci to nahodou neroztaha akne viacej po tvari