Neurochirurgia Žilina - aké to tam je?

Misa4651

Môjmu otcovi tu operovali platničku. Lekári, hlavne primár Mačuga, sú ozajstní odborníci. Vrelo odporúčam! Katastrófou sú ale nasprostelé sestričky typu Barbie (česť výnimkám), ktoré sa chovajú odmerane a neochotne. Bez igelitky, tak sa na Vás ani nepozrú. Ale inak ostatní personál je príjemní, vrátane vrchnej sestry aj sanitárok. Aspoň tie sa vedia o pacienta postarať.

zuzu12345

dobry den som po operacii krcnej chrbtice.Operovali ma v Zilinskej nemocnici,konkretne pan primar Macuga.Je to cerstve som 3 den po operacii citim sa lepsie hlavne ze sa uz v noci vyspim ruky uz netrpnu.Personal v pohode az na niektore sestricky ktore sa tvaria ako keby vystudovali .........

loca

Moj otec bol v septembri 2011 operovany v Ziline na neurochirurgii operovany na chrbticu doktorom Bacinskym. Mal nezhubny nador , kt. tlacil na miechu a musel byt operovany . Moj otec pred operaciou chodil doknca aj na bicykli ale bcas mu trpli nohy. Pred operaciou ZIADNA KONZULTACIA, ziadne vysvetlenie co sa moze stat atd. Jedine c lekar povedal : NO TAK IDEME NATO. A vysledok ?

Moj otec je na invalidnom voziku , sance mu uz nedavaju, je inkontinentny, ma obrovske bolesti v hrudniku !!!!!!!

SHAMIS

Operovali ma aj v ZA, aj v RK, takže toto je nezávislé porovnanie:

Čakacie doby na NCH ambulancii v ZA takmer niesú, málokedy treba čakať, väčšinou k vôli nejakému urgentnému stavu. V RK sa mi stalo, že som čakal aj 8 hodín.

Lôžková časť je v RK na prízemí, v ZA na druhom poschodí, čo značne zťažuje pooperačným napríklad návštevu bufetu.

Obe oddelenia sú pekne zrekonštruované, v ZA mi chýbal TV na izbe, v RK je na každej izbe.

Personál je v oboch prípadoch milý, ale v ZA sa nájde zopár arogantných sestričiek, ale to možno len dve na celom oddelení,inak všetci milí a ústretoví.

V ZA sa mi zdalo 2 wc na oddelenie málo, no v RK je len jedno, ale majú ešte asi 2 izby so samostatnými toaletami, ale je to aj tak málo.

Čo sa týka komunikácie lekára s pacientom,vybavenia operačnej sály,rehabilitačnej starostlivosti, informovanosti pacienta, tu je zbytočné porovnávať neporovnateľné, RK je ďaleko, ďaleko v predu.

Ale zato ZA si platila najdrahšie upratovanie v SK :-)) Možno ste tú aféru sledovali v TV.:-)

Celkovo- určite by som neváhal ani sekundu a šiel do RK.

rominna01

v novembri 2009 som bola operovana v ziline a robili mi vymenu poskodenej platnicky za titanovu a dve platnicky mi vyplnali silikonoma fixovali srobami,tiez mozem povedat ze operovali ma 5 hodin a dakujem zastupcovi bacinskemu a doktorovi mrazikovi za ludsky pristup a za vybornu starostlivost ,a nieln im ale aj celemu kolektivu ,super oddelenie

gadget3

môj otec bol operovaný v Ziline, nesťažoval si.

Ja som však stále presvedčená o tom, že neurochirurgia v Ružomberku je lepšia..

Ewusha

Bola som operovana v Ziline na platnicku, sestricky sa perfektne staraju o pacientov a lekari klobuk dolu,mna operoval Mudr.Potocniak pred i po operaci mi vsetko vysvetlil,velka vdaka pan doktor za ludsky pristup aky mate k pacientom keby takych lekarov bolo viacej DAKUJEM ze ste mi dali sancu zit dalej

letica

Tebe zaplatila riaditelka zilinskej nemocnice za reklamu, ci co?
Vyhybajte sa zilinskej nemocnici!!! Je to otrasna diera!

sdfghj

Nemocnica v ZA síce na vzhľad za veľa nestojí,ale čo sa týka neurochirurgov, myslím, že môžem povedať -veľmi vysoká úroveň.Bol som veľmi spokojný, hlavne s Mudr Mrázikom, veľký odborník.Personál je milý a príjemný, až na pár nasprostastých sestričiek typu barbie, ktoré sa chovajú odmerane a neochotne, ale na to rýchlo zabudnete, lebo ostatné sú milé a príjemné, takisto ostatný personál, vrátane sanity a upratovačiek.Strava aj keď niekedy vyzerá, ako už raz jedená, je výborná a chutná a ak by náhodou aj tak na Vás prišiel hlad, majú vynikajúco zásobené bufety.Je troška škoda, že pre prílišnú vyťaženosť si lekári nájdu len málo času na komunikáciu s pacientom, ale ak na tom trváte, samozrejme Vám všetko riadne vysvetlia.Vrelo odporúčam.