Neurochirurgia Žilina - aké to tam je?

zitka

Neurochirurgia v NZ?
... Sestry vecne odute hlupane s IQ hupaci konik a poniektori lekari si robia z oddelenia KRCMU! Nic v zlom ale aby niekto chodil ozraty do prace a zodpovedal pritom za zdravie a zivoty...
Asi nie! Prisla som, videla som a stacilo mi. Radsej nech ma boli chrbtica dalej, ale opilcom sa do ruk nezverim.

majk 22

Zilina celkom v pohode,sestričky milé ochotné a oddelenie tiež ujde .Som 3 týždne po operácií krčnej chrbtici(výmena platničky) a až na nočné bolesti pri ležaní na posteli som celkom spokojní ,no dúfam že aj tie ustúpia .

Krcna

Za seba mozem povedat ze lekari na neurochirurgii v ziline su PANI Lekari fantasticky ludsky pristup sestricky super taky si zasluzia vyssie platy lebo si to chirurgovia zasluzia som 2 mesiace po operacii este to pri otacani v posteli boli ale netrpnu ruky som velmi spokojna mna operoval Mudr. Potočniak a klobuk dolu pred tymto lekarom velmi sympaticky a ludsky clovek takze ked operacia tak v ziline velke dakujem pan doktor

Sonjaa

Chodievam na neurochirurgiu do ÚVN Rk, operovaná som ešte nebola. Ale v čakárni počúvam rôzne názory pacientov. Žilina je dobrá vraj akurát tak na ozon, operácie opravujú v Ružomberku. A vraj kedysi jednička v neurochirurgii - Nové Zámky sa už pokazili.. Takže z informácií pacientov - jednoznačne RUŽOMBEROK !!!

Hakiram

Zdravím všetkých, bola by som rada, keby sa mi ozval niekto,kto je po operácii driekovej chrbtice (L3-L5 plus šróby) v Ružomberku? Ak bol operovaný novým 3D prístrojom - tzv. O-rameno...
Vďaka za všetky informácie ... :-)

marika43

tiez mi radia Nove zamky,bol tam niekto?Ozon som absolvovala zatial 1-krat,je to bolestive,ale da sa......len neviem ci mi to pomoze,chcela by som sa vyhnut operacie

marika43

ahojte chodil niekto na ozonoterapiu?Mam ist na operaciu,ale sa bojim ,ze sa nepodarí,a chcem jednoznacne chodit do prace........

ja 12

noo, ako tak čitam, su tu rozne nazory na personal. tiež som po operacii krčnej chrbtice v žiline.Doktor ktory ma operoval je,, pán doktor,,..ale co sa tyka sestriciek....oni by mali dat bonbonieri nám pacientom. a nie my im..po mojej skusenosti na tomto oddeleni..je to smutne ale bohuzial to je tak!!