Neurochirurgia Žilina - aké to tam je?

lala555

Bol som operovaní NZ na chrpticu v roku 2003 potom 2014 a teraz v koncom oktobra apersonálom som bol uplne spokojný .Ležal som vo februari na neurologii GA 2 Týždne lebo som vobec nemohol postavit´po dvoch tyždnoch som podpísal revers a moja žena išla vybavit sanitku lebo mi hovorili že sanitka bude až po obede a pritom behom pár minut sanitkár už prišiel pre mna.Tam na oddeleni je taky personál že by som 80 percent hned vyhodil.

JA333

úplne čerstvá "spomienka"....lekár super, sestričky všetky katastrófa, ani euro im navyše!!! O sanitárkach ani nehovorím...sto názorov a chutí....

zazova

neurochirurgia v ziline aj o polnoci pan primar Mudr.Macuga so svojim timom lekarov a sestier su naozaj ludia na spravnom mieste ludsky aj odborne ak by niekto vahal sa im zverit do starostlivosti smelo do toho ja by som isla okamzite

luba-povazie

som týždeň po operácii krčnej chrbtice,menili mi platničky C5,6 a 7.
Operoval ma Dr. Rosíval a môžem povedať, že prístup jeho aj celého personálu oddel., vrátane JIS-ky bolo veľmi profesionálne a ľudské.
Patrí im veľká vďaka.O päť týždňov idem na kontrolu, tak dúfam, že dovtedy bude lepšie, lebo ešte to bolí ako po operácii.
Ale Źilinu doporučujem.

krokodíl

NITRA-krutá skúsenosť.,vo februári som tam bol na konzultácii na neurochirurgii.Posudok?Nič to nie je ,všetko je primerané veku.Dnes???Som invalidný dôchodca.Vďaka vám,neurochirurgia Nitra

Garibald

Mnohí z vás píšu o igelitkách.Ste chudáci a mali by ste si dať operovať mozog.Nie lekári ale národ je svojou mysľou úbohí a bez hrdosti.Len ich učte na igelitky a potom nariekate čo vás to stálo.Ak by ste v Rakúsku ponukli lekárovi peniaze alebo vašu igelitku ,vyhodí vás.A kto to všetko robí??? Takí tupci ako vy!!!!!

Katy.Biel

Dobrý deň, včera babku operovali v ZA. Výmena platničky, dávali jej 4 droby, plus jej zväčšovala školený priechod miechy. Dnes sme boli za ňou a hovorila, ze nemôže sa hýbať vôbec. Len nohy a ruky. Je to vtom, ze je moc skoro ? Alebo je niaky problém. Ďakujem. :)

ela 44

Pred rokom som bola operovana v Rk L5-S1.menena platnicka.avsak bolesti este horsie.noha prava strpnuta.pan doktor ktory ma operoval mi povedal ze mi uz nedokaze pomost.kde by ste mi odporucili konzultaciu.popripade kontakt na lekara.dakujem.

andrejka 007

Mama bola teraz na operáciu krčnej chrbtice v ZA a spokojnosť. Sestričky milé, oddelenie obnovené, lekári odborníci. Môžem hodnotiť len pozitívne.