diety- dakujem NEPROSIM !!!!!

Príspevok v téme: diety- dakujem NEPROSIM !!!!!
envy

Nechapem to stale sa my zeny zaoberame svojou vahou a kazdy dekagram kt.sa na nas nabali nam sposobuje strasnu traumu..Je to nechutne, detinské,..Zamyslime sa prosim nad problemami kt. nie su spojené s tukovými vankúsikmi ale sú podstatne dolezitejsie! Choroba, hlad, boje...to su problemy..a nie tie nase..Naučme sa prosim VAZIT si samu seba!!! Ved uz davno nie je trend vychrtlík vesiakov "modelok"!Odhliadnuc od toho kazda sme iná..kazda jedinecná, kazda okuzlujuca svojim sposobom..tak preco sa vsetky chceme trapit niekedy az drastickými dietami,tabletkami,naplastami kt. 100 %funguju.. kt. ako viete nepomozu alebo nemajú stali efekt a co najviac su NEZDRAVE...zijeme len raz..takze zmierme sa s tym ake sme a vyuzije me to pekne, jedinecne co je v nas!!A takisto vsetko co mame na sebe je nasím vlastníctvom takze sa to netreba bat ukazat...ukazte svetu kto ste a ze ste na seba hrda a spokojna so svojimi mierami aj ked to nie je 90:60:90..A ked sa predsa len rozhodnete nieco so sebou spravit a zacnete chodit do fitnes centra nechodte tam preto lebo musite do 2 tyzdnoch zhodiť par kilogramov alebo preto ze vasu suseda je atraktivnejsia abo nebodaj ze to vas partner vyzaduje ale preto ze sa chcete citiť lepsie-mat lepsiu kondiciu spoznat novych ludi..

kiri

eviska: podla mna by sme mali ostat a dilinovia ako frontman (uz len ten nick hovori o velkosti jeho ega a malosti jeho.......)by sa mali presunut do inej temy...

kiri

frontman: nemam rada muzov, ktori nemaju pochopenie pre zeny s hmotnostnym problemom, ktory je opodstatneny a jedine o com pri pive tocia, su ich "problemy." Su povrchni...

eviska

ok frontman,akosi som sa pozabudla pozriet na temu,reagovala som na posledne prispevky,mam dojem ze sme si vsetky tie co chceme schudnut zmylili temu.MOJA MEA CULPA

frontman

pokial dobre vidim, tak tema sa vola "diety-dakujem, neprosim"
takze moj prispevok je celkom k veci, kedze ani ja ich nemusim

eviska

Tak mily frontman,nechapem potom co robis na tomto fore,to sa tak velmi nudis? Ta stranka sa vola CHUDNUTIE,DIETA.O com inom by to malo byt?A prave preto je to tu,aby sme tym neotravovali niekoho ako TY,ale aby sme sa navzajom povzbudili.

frontman

nemam rad zeny, ktore stale riesia svoju hmotnost. furt tocia len o svojom zadku a o tom, ktoru dietu prave maju.
su nudne

kiri

eviska: PRRRESNE! az mi je zle, ked to pocujem. Ach, co sa ja este natrapim, kym schudnem aspon na tych 60 kil. To uz budem konecne vypadak ako-tak, lebo som dost nizka, mam 163 cm.