Ako si vybrať správny kočiar?

Príspevok v téme: Ako si vybrať správny kočiar?
Silvia87

Zdravím.Tak ako čas letí už aj mne sa pomali blíži termín pôrodu. Začínam sa pozerať po nejakom vhodnom kočiku, aby som po pôrode nemala stresy, že ktorý, tak si chcem vybrať a po narodení ho ísť kúpiť.Kedže som prvorodička, chcem sa poradiť, či máte nejaké typy, ktoré kočíky(značka,kombinácie,atď.) by ste odporúčili a ktoré naopak nie. Ďakujem :)

jankaaaaaaaaa

ten prvy kociar musi byt v prvom rade dostatocne velky pre dieta, aj dlhy aj siroky a musi byt rovny. teda ta cast, kde dieta lezi musi byt uplne rovna a pevna. urcite nekupujte taky kocik, ktory vyzera pomaly ako autosedacka. toto detom velmi deformuje chrbticu

jajka001_

ja som mala taky, co ani znacku nemal, ale bol super velky a super pohodlny, moj maly rastol velmi rychlo ale mohol sa tam spokojne rozvalovat az kym si nesadol, potom sa tam dala ta buginova cast, takze to mal nejak az do dvoch rokov hoci bol dost dlhy. kym ho bavilo v kocari sediet :) nepacia sa mi tie supermoderne kociky, ide tam o dizajna a nie o babo. babo nema sediet kym si same nie je schopne sadnut.
je pravda ze bol trochu tazkopadny a sem tam som mala problem niekam sa prepchat ale to pohodlie maleho za to stalo.

Silvia87

Áno,áno zabudla som dopísať. Moja predstava je niečo také športovejšie, nejaká tá 3-kombinácia a určite väčší, nie niečo také ako sú tie "vaničkové" kočiare, že bábätko sa tam zmestí len na 4mes. napríklad. Na cene nezáleží, radšej si siahnem hlbšie do vrecka, nech vydrži viac rokov, možno sa zíde aj na viac krát.

LETICIA

mas vobec predstavu co by to malo byt a aka suma? hlavne pozeraj aby malo velku vanicku, nemalo plastove mini kolieska, ja som mala prvy kocik ako znacky bexa, vanicka bola super krasny kociar, ale so sportovou castou som uz nebola spokojna a vymenila som za chipolino optima. skus napisat svoju predstavu, alebo aka znacka sa ti paci.