Ako si vybrať správny kočiar?

Príspevok v téme: Ako si vybrať správny kočiar?
Silvia87

Zdravím.Tak ako čas letí už aj mne sa pomali blíži termín pôrodu. Začínam sa pozerať po nejakom vhodnom kočiku, aby som po pôrode nemala stresy, že ktorý, tak si chcem vybrať a po narodení ho ísť kúpiť.Kedže som prvorodička, chcem sa poradiť, či máte nejaké typy, ktoré kočíky(značka,kombinácie,atď.) by ste odporúčili a ktoré naopak nie. Ďakujem :)

Roricka

My sme stavili na priestrannú vaničku a pevnú konštrukcie a hlavne pohodlie bábätka a máme tento kočiarik- baby-merci.sk a je úplne senzačný

Bridzitka

Ahoj :) my sme siahli po kombinovanom kočiariku dada paradiso group od baby-merci.sk Bábätko vyšlo na zimu a tak sme potrebovali priestrannú vaničku a pre nepodarené chodníky sme museli ísť do väčších kolies a tento kočiar krásne spĺňa všetky podmienky

netehulka

tento kociar poznam, nevedela som, ze je taliansky. vyzera dost skaredo podla mojho gusta. videla som ho v obchode minule, wow, do toho zmestis aj 3 rocne dieta po leziacky. velmi prakticky, ako tank. ale niekomu sa isto paci a zase my sme sa tiez v takych vozili... :-)

Morzsi

ahoj ja som mala kowmat polsky niečo ako tako - NEODPORUCAM -
vlastne tieto moderné kočíky su vyrobené ušiteé tak že su zašité tesne skoro na p... chpl a ked sa začne párať dieťa jedna radosť á už len zahodiť dalšia vec bol strašne ťažky
potom po roku sa zložil a skončil pri kontajnery

mala som nádherný drahý taliansky retro kočík s najvacsou vaničkou na trhu inglesina classica drahý je ale dá sa kupit aj z druhej ruky lacnejšie cakáte zimné dieťa čiže fusak deka ...
naolutujete ak tento kočík kupite je vyrábaný ručne od roku 1963 a je perfektný !!!

netehulka

Vsak ked slovenski vyrobcovia nie su schopni vyrobit poriadne kociky a musime sa spoliehat na poliakov...ale vravim, s camarelom vanickou som bola spokojna, ale mala som z druhej ruky. 350e by som za to nechcela dat.

LETICIA

netehulka prave preto som tento polsky shit predala a kupila len sporotvu cast za cenu celej bexy a neda sa to porovnat.

lizinka

Ja mam objednanu tiez Bexu, odporucilo mi ju viac ludi nezavisle od seba..a nenasla som na nu ani negativne ohlasy..a plus ta cena..nie je co riesit..

netehulka

Inak Leticia nechcem do teba rypat, ale BEXA je tiez polsky "shit" nevidim velky rozdiel medzi Camarelom a Bexou.

mayka

jankaaa nie.. www.youtube.com ak sa ti chce pozriet, mas tam vsetky kombinacie.. :) tiez by som male babatko nedala do autosedacky pripojenej na kociar..