Ako si vybrať správny kočiar?

Príspevok v téme: Ako si vybrať správny kočiar?
Silvia87

Zdravím.Tak ako čas letí už aj mne sa pomali blíži termín pôrodu. Začínam sa pozerať po nejakom vhodnom kočiku, aby som po pôrode nemala stresy, že ktorý, tak si chcem vybrať a po narodení ho ísť kúpiť.Kedže som prvorodička, chcem sa poradiť, či máte nejaké typy, ktoré kočíky(značka,kombinácie,atď.) by ste odporúčili a ktoré naopak nie. Ďakujem :)

Servac

Drahá popozerala net z každej strany a nakoniec aj tak vybrala to čo píše Ludvig. Dada paradiso od baby-merci.sk Model presne neviem, ale je taký smotanovo hnedý a našťastie s me s ním všetci spokojní, teda hlavne malá.

Ludvig

100 ludí 100 chutí a názorov a rád a neviem čoho. My sme vybrali tento www.baby-merci.sk. Cena, vzhľad, funkčnosť a kvalita. Našim požiadavkám vyhovuje najviac.

lianka22

Ja som sa tiež rozhodla pre Dadu. V mojom okolí si ju kúpilo veľa mamičiek a každá bola spokojná. Dala som na ich rady a som spokojná. Ja som ale zmenila predajcu. Väčšina z nich ho kupovalal u nás v meste na predajni, ale ak mali problém, tak málo čo vyreklamovali. Ja som kúpila cez net od baby-merci ako sa tu už viac krát spomínalo a nielen, že mám 3 roky záruku a servis zdarma keby niečo, ale ešte som mala aj 15% zľavu na nákup iných veci.

berrylinka

Tak u mňa to bola láska na prvý pohľad. Zbožňujem orchidee a keď som v nákupáku v predajni baby-merci uvidela ich novinku na rok 2017 nebolo o čom. Vždy si kupujem veci pocitovo a ani teraz ma to nesklamalo. 3 roky záruka, servis počas i po záruke a 15%zľava na všetok u nich zakúpený tovar. Ja som teda neodolala a naša princezná sa bude voziť ako kráľovná :)

0vecka

lenka999 ok teraz som to nasiel akoze som vybral jedn nahodny kocik

DADA PARADISO Vnútorné rozmery vaničky v/š/d: 20/37/77 cm

bugaboo (LxBxH): 90 x 43 x 27 cm

teda bugaboo je podstatne vecsie

0vecka

lenka999 akoze neviem ktore kociky myslis konkretne ale co som ten obchod otvoril tak som tam videl nejake lowcostove o kolesach ani nehovoriac... k rozmerom som sa sice nedopatral ale silne pochybujem ze su priestrannejsie

lenka999

bugaboo mi prídu primalé, teda prikrátke pre vysoké bábo. Oveľa viac sa mi pozdáva ponuka baby-merci.sk a ich kociariky dada paradiso tie sú väčšie, priestrannejšie a k tomu sú ich kolieska prisposobene na kazdy jeden teren

0vecka

buducamamicka my mame bugaboo donkey duo... je to teoreticky pre dve deti alebo pre jedno dieta a tasku...a ma to teleskopicke madlo takze aj vysoky ludi amaju dost miesta na nohy

Lujzicka753

Nás vyšiel kočiarik dada paradiso mimi pink na baby-merci.sk za 409 €. Ide o trojkombináciu - vanička, športová časť aj vajíčko. Myslím že super cena