Ako si vybrať správny kočiar?

Príspevok v téme: Ako si vybrať správny kočiar?
Silvia87

Zdravím.Tak ako čas letí už aj mne sa pomali blíži termín pôrodu. Začínam sa pozerať po nejakom vhodnom kočiku, aby som po pôrode nemala stresy, že ktorý, tak si chcem vybrať a po narodení ho ísť kúpiť.Kedže som prvorodička, chcem sa poradiť, či máte nejaké typy, ktoré kočíky(značka,kombinácie,atď.) by ste odporúčili a ktoré naopak nie. Ďakujem :)

jankaaaaaaaaa

este treba davat pozor aj na vonkajsiu konstrukciu , lebo uz som videla take pripady, ako si dieta same z kocika stlacilo nejake tlacidlo ktrym sa pohol drziak a dieta si tam pricviklo prsty

doubledog

mal by mat:
-velke kolesa s pneumatikami kvoli dobrej priechodnosti terenom (ak si typ outdoor mamicky, do nakupneho centra to nepotrebujes)
-odpruzenie nie pruzinami, ale tym klasickym sposobom, neviem ho popisat, proste aby sa kocik dobre hojdal
-nizke tazisko, aby sa s nim dobre manipulovalo a celkovo nech je dobre vyvazeny a stabilny.

pri vybere odporucam zapojit manzela alebo nejakeho muza, ty ako mamicka mas asi skresleny pohlad.

LETICIA

to neni kocik ako sedacka, len nase moderne mamicky si tu atutosedacku na konstrukciu nakliknu a to dieta tam je poskladane aj spi, no take drahe, mna vysiel len sportiak za 350€. a este su aj drahsie teta kupovala jane za 900€ a nepaci sa mi to, ako kocik