Demencia - Alzheimer

Súvisiaci obsah

RNG

Inac rozne antioxidanty tiez pomahaju ciastocne, najma tym ,ze zlepsuju cirkulaciu a zmensovanioe nedokrveneho mozgu, a protizapalove tiez pomahaju, lebo kalcifikaty su prave nasledok zapalov a pravdepodobne aj beta amyloidy maju s tym nieco spolocne.

RNG

Hajo, D-3 sa v tele skladuje a meranim koncentracie v krvi mozes zistit, ci sa ho nahromadilo dost Z lejkarskych sprav vysoke davky D-3 davali pacientom co zalcali s ultranizkymi hodnotami v krvi , kym sa in zvysili az na vyse 110 ng/ml. Potom znizili davky na 10 000 IU a hladina sa znizila na dnes lekarmi povazovanu za ziaducu, tj 65 az 85 nanogramov na ml, nie ako stare data 30 do 50 ng na ml..
Spolu z K -2 vitaminom to odstranuje kalcifikaty v mozgu, co su znacna cast dovodov na demenciu.
Na pomoc odstrannei a kalcifikatov a zmensenie tvorby, dokomca ustup beta amyloidnych nanosov je aj vytazok z morskej meduzy pod menom
www.ncbi.nlm.nih.gov
www.ncbi.nlm.nih.gov /22082664 a produkt co to obsahuje je prevagen, pozri napr na tuto reklamu
www.prevagen.com

hajjo

Tak prešiel mesiac ako som mame vysadil lieky a berie denne vitamín D3 - 30000 UI, vitamín K2 (MK7)180 mikrogramov, vitamín B12 1500 mikrogramov a kurkuminoid Turmerix. Môžem povedať že je čulejšia, aj ľudia na ulici jej hovoria že lepšie vypadá. Neviem, môže to byť skôr aj vysadením tých liekov čo mala predpísané ktoré len človeka oblbujú. Na noc jej dávam Melatonín, ktorí je slabší ako lieky na spanie ale nie je po ňom tak dezorientovaná ako po liekoch na spanie. Viac krát cez noc je hore, či ide na WC ale aspoň mňa rozoznáva. Chcel by som sa opýtať RNG ako pokračovať ďalej, znížiť jej dávky tých vitamínov a ak tak na aké hodnoty ? Vopred ďakujem !

Prezyvka55

Alzheimer je progresivna chronicka choroba, aj ked zje vsetky doplnky sveta nepomoze mu to. Nejde to zastavit. Najlepsie je ked su ludia nuteny ako tak ten mozog este pouzivat, treba davat bacha hlavne na zlomeniny/pady alebo ine vaznejsie choroby. Ked sa pacient dostane na lozko kvoli vyssie spomenutym veciam vacsinou je s nim do polroka koniec.

hajjo

Ešte ťa prosím RNG o upresnenie aké sú to väčšie dávky vitaminu B-12 ? Nerozumiem sa do toho. Ďakujem vopred za odpoveď !

hajjo

Akineton vraj má na utíšenie nepokoja !

Prosím ľudia podeľte sa tu so svojimi skúsenosťami s touto chorobou, pomôžme si, je to strašné ako sa nám menia naši blízky pred očami.
Včera som jej nedal Kventiax na noc a hneď bola lepšia v noci. Po užití Kventiaxu ak sme šli v noci na WC tak ma ani nepoznávala, teraz ke´d sme šli na WC tak vedel kto som aj celkove sa lepšie správala.
Idem jej dávať tie vitamíny, len potrebujem to všetko zohnať tak ešte nejaký čas nech užíva ten Melantin dokiaľ to nezoženiem ale Kventiax jej už na noc nedám.