Demencia - Alzheimer

Súvisiaci obsah

Shayleen

...niektore vyzivove doplnky maju kontraindikacie s inymi liekmi a tym padom sa ucinok tych dolezitych liekov sa znizi a nema ten potrebny ucinok. na taketo veci si musite davat pozor...

Shayleen

Ja vás nechápem preco musite uz tych starsich este s tymito pripravkami "prepchavat" a to dokonca uz v takom vyssom veku okolo 60-70 este ide ale uz 80-90? Pracujem ako opatrovatelka starych ludi ale u mna na taketo veci asi nemyslia...

majakub

RNG mala by som prosbu, moju pacientku ktoru som mala dali do domova a mam noveho pacienta ma s plucami afektivnu bipolarnu poruchu,demenciu-ale to ste mi napisal takže to mu budem davat-,tromboliu a nema napisane a trasu sa mu ruky tak asi aj začinajuci parkunson, čo by bolo dobre davat resp to na demenciu pomože aj na íne? dakujem velmi pekne za radu

barborka_maťko

Určite treba konzumovať doplnky výživy. Colostrum je podľa mňa najlepšia voľba.!! aspoň za opýtanie nič nedáte.

pre bližšie info prosím kontaktujte ma na bajka.kunova@gmail.com

RNG

Starsi ludia maju viac problemov, bolesti a ked im mozog prestane fungovat, ako boli zvyknuti, mnohi to riesia agresiou. Preto ich lekari utlmiju a davaju im rozne podla mojho nazvoslovia "oblbovaky"
Ak ale odstranis skodlive nanosy v mozgu, kalcifikaty a beta amyloidy a zlepsis cirkulaciu krvi, tak by sa mali vsetky tie priznaky alzheimera postupne stratit.
A zatial na to nasli ucinne vitaminy D-3 a K-2, tiez vytazok z morskej meduzy , bielkovina aequorin/ktora viaze na seba vapnikoce nanosy/kalcifikaty v mozgu.
A samozrejme pomocne su aj rozne antioxidanty, ako napr vinpocetine, huperzine A, gingkolidy, transresveratrol, a tiez bezpecne riedenie krvi a cistenie ciev serrapeptazou a lecitinom.

majakub

RNG dakujem velmi pekne za radu a ešte som zabudla napisat že cely den vykrikuje mohlo by to pomoct aj nato? alebo by bolo dobre aj niečo ine k tomu? dakujem ešte raz velmi pekne

RNG

Risperdal je utlmovadlo a celkove velmi nepomaha, skor skodi.
Precitaj si uz uvedene, kde som sa zmienoval o vysokych davkach vitaminu D-3(tiez K-2 co musis brat spolu s tym) a hodne antioxidantov. Pripadne aj serrapaptazu na zlepsenie cirkulaciekrvi a ubiquinol na viac energie.

majakub

RNG- prosim vas mam taky problem pracujem v zahraniči a mam velmi dementnu paniu, čitala som vela čo ste tu pisali ale neviem akymi by som mala začat dostava risperidol od ktoreho prestava chodit- spozorovala som-v noci dostava na spanie dominal od ktoreho spi od 9 tej do 2 hod rano a potom jej dam melatonin 5 mg od ktoreho spi dobre čo by ste mi poradil rada by som risperdal vysadila dakujem