Operácia krčnej chrbtice

MRN

Zdravim prosim o radu kto mal tumor na krcnej chrbtici a bol operovany? ...aky bol priebeh tej operacie a ako ste sa citili po? Dakujem

Kristina19

@adamko250

Ahoj. To si celkom cerstvo zoperovana, vies mi povedat, kolko si nosila/nosis golier? Pripadne nieco blizsie k progresu - ak uz nastal? Nejake trpnutie, brnenie este pretrvava? Tebe platnicku celu menili? Medzi ktorymi stavcami?

Dakujem za odpoved, pripadne mi napis mail :)

adamko250

zdravim som po operacie krcnej platnicky -hernia disku.-medzistavcova platnicka -,mnohy pisu bolesti atd ,neviem to posudit mozem len za seba ze bolesti mi ustupily trochu ,sem tam ma zaboly medzi lopatkami ale to je tim golierom ,spanok nicmoc ,skusenosti snazim sa to dospat aj cez den len rovno na chrbate aspon hodinku ,,,pomoze to,,-som na pn-8mesiacov a konecne bolesti ustupuju ,neviem ako dlho bude pokracovat rehabylitacia,nakolko som 6dni po operacie,a podarilo sa mi velmi pomali potocit hlavou dolava a doprava ,ozaj opatrne ,.co sa tyka nemocnice na treti den ma odviezla sanitka domov,.pondelok prijem utorok operacia ,stredu kontrolny rengen,a domov nakolko bolo vsetko v poriadku,,.teraz to priznam, NEUROCHIRURGICKA KLINIKA NITRA-.super starostlivost a personal.na jednotku.to je moj dojem .prajem vam len to najlepsie vela zdravia.

Katka1989

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať. Priateľ je tretí týždeň po operácii krčnej chrbtice. Mal zlomené tri stavce C6,C7 a Th1, úlomok zo stavca zasahoval do miechy. Teraz chodí má iba fixačný golier. Avšak ľavú ruku má oveľa slabšiu ako pred úrazom, taktiež má problém pri milovaní. Myslíte, že to časom odoznie alebo je to už trvalý stav? Ďakujem

veronika1980

dobry den mna by zaujimala jedna otazocka koho operovali v nitre aj inde kolko dni je pacient v nemocnici po operacii ci sa operacia krcna chrbtica operuje zprednej casti alebo zo zadnej chrbticovej casti pripadne sa to rozhoduje podla vysunutia platniciek ?je jazva po operacii platnicky velka ak ano kolko cm dakujem krasne aj mna to caka pekny dnik vsetkym operovanym aj cakatelom

Cica

Prajem pekny dnik .Som stvrty den po operacii krcnej chrbtice .Prvy raz ma operovali v Nitri ..kde mi menili platnicku 5.6...to bolo pred troma rokmi ..teraz mi menili platnicku 4.5...konecne sem spala cely noc ..takze ziadne obavy..ak mate problemy s krc..chrbticou treba to dat co najskor zoperovat .Doporucujem Nitru ..su tam ozaj super lekari

Cica

Prajem pekny dnik .Som stvrty den po operacii krcnej chrbtice .Prvy raz ma operovali v Nitri ..kde mi menili platnicku 5.6...to bolo pred troma rokmi ..teraz mi menili platnicku 4.5...konecne sem spala cely noc ..takze ziadne obavy..ak mate problemy s krc..chrbticou treba to dat co najskor zoperovat .Doporucujem Nitru ..su tam ozaj super lekari